Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítsen valaki! Én ezt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsen valaki! Én ezt már nem bírom! Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A barátom úgy viselkedik velem mint aki nem is ismer szinte,nem köszön a telefonba ha felhívom,meg bunkón és flegmán beszél velem,de csak akkor van ez így ha ott van valamelyik haverja.

De akkor is..azért köszönni köszönhetne..

Nekem viszont ez nagyon rosszul esik,borzasztóüan érzem magam már hetek óta,és az a legrosszabb,hogy próbálom elfelejteni,de látom minden nap..és így nagyon nehéz..valaki adjon tanácsot kérlek titeket! :(


2014. júl. 1. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ovis betegség
2014. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mr. Truth ***** válasza:
Mert kutya vagy
2014. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Micsoda...? Nem értem. Próbálod elfelejteni a barátodat, vagy azt, hogy egy paraszt?

És hol van az az ott, ahol Te minden nap látod őt? Nyári szünet van, nem?

2014. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt szeretitek, nem?
2014. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
már bocs de miért lennék én kutya?
2014. júl. 1. 19:12
 6/13 A kérdező kommentje:

A barátomat akarom elfelejteni,mert már egyre bunkóbb..

És már sokszor megbántott..ezért őt akarom elfelejteni.

És mivel egy helyen lakunk ezért látom őt minden nap.

2014. júl. 1. 19:14
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem ezt szeretem..
2014. júl. 1. 19:14
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor szakíts vele, onnantól indulhat a felejtés. Amíg jársz valakivel, úgy nehézkesebb.

Ha bunkó, nemtörődöm, flegma, nem fog hisztizni, hogy miért akarsz vele szakítani. Hívd fel, mondd el neki szépen, hogy nem érzed magad lánynak mellette, mert egy büdös paraszt, és arra gyanakszol, nem is szeret igazán, ezért szakítasz vele. Ha tényleg paraszt, nem fog visszatartani. Egyszerűbb így szakítani, mint amikor a másik odavan érted, és még próbál visszatartani.

2014. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs haver akkor rendes veled?

Persze kell az eszét játtszania a haverok előtt mert azoknak nincs barátnőjük.

2014. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igazad van,köszönöm,ezt fogom csinálni :)
2014. júl. 1. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!