Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lesz próbléma a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz próbléma a kapcsolatban a jelenlegi nagy ellentét?

Figyelt kérdés

most kezdek megismerkedni egy sráccal...eléggé hiperaktív mindig megy valahova meg gyakran bulizik stb,nem tud sokáig megmaradni egy helyen...

én elég othonülős lettem mert jelenleg nincsenek olyan barátaim,haverjaim akikkel ki tudnék mozdulni itthonról:(( :S..már nagyon unok itthon lenni.:S sztetek ha nyitott lennék az életstílusára akkor lehet működő képes ez a kapcsolat?


2010. jan. 9. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vele, hátha mégis bejön neked ez az életstílus és együtt pöröghettek! Plusz néha ő is üldögélhetne kicsit otthon veled. Kompromisszumok:)
2010. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt majd idővel meglátod,sztem most nem kell ezen gondolkodni.Kipróbálod,h neked bejön-e ez az életstílus-ha igen,akkor lehet,még jó hatással is lesz rád,ha nem,akkor ez van,más emberke való hozzád:).Az ilyen helyzetekben nem tudod előre,h pozitívan v negatívan fognak elsülni a dolgok.Ha jól érzitek magatokat egymással,tudtok beszélgetni,megértőek vagytok egymással szemben és ilyen téren egy húron pendültök,akkor szerintem másból nem nagyon lehet gond.
2010. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:)
2010. jan. 9. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!