Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik valaha?

Figyelt kérdés
8 hónapja szakítottam a pasimmal,azóta nem láttam.De még mindig szerelmes vok belé és egyszerűen nem tudom elfelejteni.Folyton iszok,és pasizok de senki sem helyetteseitheti őt,a szexet sem élvezem senkivel. Legszívsebben meg halnék,úgy érzem nem bírom már a fájdalmat.De tudom a halál nem megoldás.A piába menekülök de hiába :( Félek sosem mulik el
2014. júl. 7. 16:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerinted kinek szimpatikus egy vedelő lány, aki még kefél is orrba-szájba bánatában? :) Tudlak sajnálni...
2014. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha te szakítottál miért nem keresed fel? Lehet ő is szeret még téged és újra kezdené veled!
2014. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%
Aki a vagyok-ot vok-nak írja az haljon is meg.
2014. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Micsoda rosszindulatu emberek vannak :D
2014. júl. 7. 16:44
 5/19 A kérdező kommentje:
Felkerestem és leszar,mindig is leszart,sosem szeretett...
2014. júl. 7. 16:45
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor túl kell tenned sajnos magad, csak feleslegesen készülsz ki! De ezt ő mondta, hogy sosem szeretett?
2014. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Folyton iszok,és pasizok de senki sem helyetteseitheti őt,a szexet sem élvezem senkivel. Legszívsebben meg halnék"

ez nem megoldas ne igyal mert az nem vezet jóra ! komoly lelki gondokkal küzdöl keress egy elfoglatságot sportolj vagy olvass de ne csinálj hülyeséget! És tedd tul magad rajta jó tudom nehéz ezt mondani de próbáld meg!

2014. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sosem volt belém szerelmes szerintem,talán 1szer mta h szeret,de sztem akk sem őszintén. Ezért szakítottam vele mert szenvedtem attól,hogy én szeretem ő meg csak van velem...El akarom felejteni.
2014. júl. 7. 16:53
 9/19 anonim ***** válasza:
akkor mi a problema? konnyebben el kene felejtened nem? tedd tul magad rajta mondtam hogy keress valami elfoglaltsagot sport,olvasas,baratok! 7es voltam
2014. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

El fog múlni, biztos vagyok benne. Valamit változtatnod kell az életeden, és akkor könnyebb lesz elfelejteni. Ez lehet lakóhelyváltás, de akár a szexuális életedben váltás is (írtad, hogy nem élvezed a szexet), pl. szex több partnerrel, szex hatalmas méretű partnerrel, extrém helyek, extrém pózok, stb.


Változtass, ne süllyedj bele a mostani állapotodba.

2014. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!