Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te, Csaj! Mi a legidegesítőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te, Csaj! Mi a legidegesítőbb hibád, amit újra és újra elkövetsz a kapcsolataidban? HElyed van az INKA-ban?

Figyelt kérdés

INKA: Idegesítő Némberek Klubja


Sokat szidjuk a pasikat, de legyünk őszintén, gyakran vagyunk hisztisek, féltékenyek, bizalmatlanok, őrjítőek, kiszámíthatatlanok, és még ha tőlük zokon is vesszük, önkritikánk legyünk. Gyerünk csajok, nézzen mindenki mélyre.


Mi az a hiba, amit újra és újra elkövetsz?


Mi a legidegesítőbb tulajdonságod, amit te magad is alig tudsz elviselni, nem hogy az erősebbik nem?


Csak őszintén ;)


(Én mindent magamra veszek, ha elmondja, hogy nem velem van baja, csak rosszkedvű, akkor is agyára mászok, mert nem bízom saját magamban)


Ti jöttök! :D


2014. júl. 21. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Csatlakozom!!!


Hajrá INKA!!

2014. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
túl gyakran vagyok ideges és ez kihat a beszélgetéseimre is>.<
2014. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"Senki sem tökéletes, belőlem is hiányzik a hiba."

Bocsi. :/

2014. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Ramcsiii ***** válasza:
100%

Na én is idegesitő egy nőszemély tudok lenni..:D

Az agyára mászok minden hülyeséggel ami eszembe jut..ha nem dicséri meg,milyen szép vagyok,pedig direkt illegetem magam előtte,fölidegesit..és elkezdem,hogy na mi van?Már nem is tetszem?Tudom,hogy ha meglátszegy szép lányt,úgyis megtetszik..tudom..tudom..:D Mindig ilyenekkel piszkálom.

Makacs vagyok,de NAGYON! Akkor is úgy lesz,ahogyan én mondom,ha nem..hisztiroham..mindig beválik!

Nem szól hozzám társaságban?! Hazaérünk,leszidom,hogy miért nem tudott velem szépen beszélgetni,mint ahogyan más párok is teszik..de pedig csak fáradt volt..

Preciz vagyok..ha nem tetszik amit csinál,nem mondom meg,de mindiig kijavitgatom,vagy a helytelen szavát,irását..ez nagyon dühiti..de hát..ez van :D

2014. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Kavics ment a cipődbe vagy mi van mi :D?
2014. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nagyon érzéketlen vagyok és feledékeny. Elmond valamit a párom 20x de én akkor is elfelejtem. Ragaszkodok a megszokott dolgaimhoz, cselekedteimhez. Egybôl elutasítom ha segíteni próbál.
2014. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

- A klasszikus "nnaaa, mondd el, nem sértődöm meeeg" -> utána persze, mint szinte minden nő, egy hétig mérgelődöm. :D

- Féltékeny vagyok mindenre, ami mozog, és ez néha már kissé beteges szintekre tud lépni. :D Most nem írok példát, de mindenki jól ismeri a dolgot...

- Hisztik... Hmm, a jó öreg hisztik. :D Ezt sem részletezem. :D

- Amikor a vita közepén rájövök, hogy nem nekem van igazam, nem vallom be - inkább folytatom a veszekedést egyre idegesebben. :D

- Ebből kifolyólag MINDIG nekem van igazam. Amikor nem, akkor is. :D

- "Bedurcizok" valamin, már 15 perce nem szólalok meg, csak várom, hogy kiengeszteljen. A 11. perc végén már azt sem tudom, hogy miért sértődtem meg, de azért folytatom. :D


Ennyi jutott eszembe, de ha többet gondolkodnék, jönnének még.. :D

2014. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiányos vagyok-és hipohonder amitől megőrül, csak szépen sorban :DD

-Szeretsz?

-Mé nem mondod?

-Gyere má ide mindig bujkálsz előlem a lakásban!

-Olyan rosszul vagyok!

-Úgy fáj mindenem!

-Biztos lázas vagyok!

-Biztos meg fog jönni!

-Mikor költözöl ide?

-Mikor veszel má feleségül?


Azt hiszem ennyit írok hagyok másokat is érvényesülni..

Azért leírom, hogy ezek hullámokban jönnek, máskor tündi-bündi retikül vagyok, és nagyon szeret, és sose hagy el,és én vagyok neki a legfontosabb, és költözik lassan, csak had nézze má a sz..ros vb-t, vagy az egysejtű forma1-t...

2014. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Jaj, az önbizalomhiány... :D


- Szívem, dagadt vagyok?

- Nem, drágám, gyönyörű vagy.

- Nagy a s..gem, nézd már meg!

- Tökéletes feneked van.

- Dehogyis, tiszta háj.

- Szívem, szép vagy.

- De nézd már, hát kétszer akkora, mint amikor összejöttünk...

- Jó, azóta egy kicsit talá ............

- MIIIII??! SZÓVAL DAGADT VAGYOK!! NEM IS SZERETSZ, HOGY SZERETHETNÉL ÍGY?!??


:))

2014. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

8-as vagyok és a legjobb ki maradt, éppen megvolt, és nem szeretett senki, és 2-napja be voltam zárva a lakásba, bőgőrohamot kaptam, azért mert ő még tv-t és nem jött be betakarni, majdnem rohamot kaptam úgy bőgtem...

Másnap megkérdezte -Mi volt a baj Csillagom?

Egy fél órámba telt míg eszembe jutott, -Ja nem takartál be...

Azóta is ezen röhögünk, és persze mindig betakar..

2014. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!