Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már többször is csókolóztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már többször is csókolóztam egy olyan fiuval, akinek barátnője van. Tudom, hogy nem helyes, de szerelmes lettem belé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 23:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mindig is így volt ez válaszadók. Kereslet-kínálat törvénye az emberre is érvényes. Akit már kiválasztott egy nő, az más nők számára is felértékelődik. Aki szingli hosszú éveken át, arról a nők elhíresztelik h béna az ágyban stb és emiatt nem is tapad rá senki.
2014. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Olyan vagy mint a r.banc barátnőm. Az is összeze- vissza smárolt az exemmel. Szánalmasak az ilyen emberek.

Mondjuk a csaj igy visszanézve borzasztóan eletkeptelen, egy pasit nem tud megfogni maganak. Ha össze is jön neki , nem tart neki 1 hétig. Komoly kapcsolatba nem kell senkinek.

Na hát remélem , te is erre a sorsra jutsz!

2014. júl. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk hagyd abba a r.i.b.a.n.c.kodást.
2014. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!