Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Kedves, aranyos, mosolygós vagyok, de ha kell tudok komoly is lenni. Sokféle témáról ellehet velem beszélgetni. Nem erőltetek senkire semmit, nem nyomulok senkire. De a fiú akivel a legutóbb randiztam hiába randiztunk többször azt mondta hogy kedves, aranyos vagyok, de mivel a legutóbbi randin komolyabb voltam ezért azt mondta hogy ez így neki nem jó. Nem értem miért mert előtte azt mondta hogy jó velem lenni, és hogy jó hogy én egy normális lány vagyok, mert az exe az ellenkezője volt.
2014. júl. 22. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
én elviszlek,egye fene
2014. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak annyi a probléma hogy nem találkoztál még a megfelelő sráccal! Sokat randizol? Hány éves vagy?

25/F

2014. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
figyu kérdező a 2es kirakta a korát. akar tőled valamit.
2014. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztosan meg fog ez változni, csak türelem!:)
2014. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd lesz valakid :) Szerintem még facérnak lenni is jobb mintha valami idiótát fognál ki. ;)
2014. júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ?

Ha még fiatal vagy, akkor ne aggódj ezen. Bár ha kicsit idősebb akkor sem kell.

2014. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jah, a 2-est érdekled...:D
2014. júl. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg? És ezt hogyan sikerült megállapítanotok? :D

Megint kiírom hogy 25/F jó? Csak nehogy izgalomba jöjjetek hogy ti is érdekeltek! :D

2014. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idös vagy te kis aggodo?
2014. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!