Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzasztóan rámtelepszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan rámtelepszik. "Amúgy" szeretem és ő is nagyon, de teljesen megfojt, szusszanni sincs időm mellette. Rá fog erre menni a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igen tapasztalat
2014. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha ez nem "csökken" akkor tönkremegy a kapcsolat.
2014. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mesélsz erről bővebben?

Nem sikerült megbeszélnetek?

Én hiába próbálom elmagyarázni, ő semmit nem ért meg az egészből. Szerinte azért nem akarok vele lenn mindig, mert "nem szeretem". Folyton ezt fújja.

2014. júl. 22. 15:00
 4/16 anonim ***** válasza:

Sajnos igen tönkre..

és ha utána javitani akartok , nem fog menni!

Szintén Tapasztalat

2014. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
kapcsolatfuggo a partnered. nehez futam lesz.
2014. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Elég lehangolóak a válaszok. :( Keresem a megoldást, mert egyébként tényleg értékes ember és szeretem, de ezzel tényleg messzire elüldöz. :(
2014. júl. 22. 15:14
 7/16 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon hogy rádtelepszik? Milyen gyakran találkoztok?
2014. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ő naponta szeretne. Nekem ez nem megy. Amikor pl. este tíig dolgozom és fáradt vagyok, én már nem találkoznék. Ő akkor is átjön. Amint elküldöm gépen a munkámat, addigra már ott is van. Én ilyenkor már csak fürödnék meg néznék ki a fejemből. Szerinte ezek szerint "nem szeretem".

Én olyankor találkoznék, amikor mindketten ráérünk, készülnénk a randira, felöltöznék normálisan, főznék stb, nem ilyen szétesett állapotban.

2014. júl. 22. 15:28
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem egyformák az igényeitek. Erre igen, rámehet a kapcsolat.

Nincs értelme erőltetni hogy ő vegyen vissza mert ő ilyen típus valószínűleg. Szereti minden idejét a párjával tölteni mert szeret.


De nem értem, hogyha ennyire nem szeretsz vele lenni amikor egyébként megtehetnéd, akkor miért nem keresel olyat, akinek szintén nincs kedve veled lenni?


Keress magadhoz való párt, aki szintén lusta találkozni, nem ragaszkodó típus és nem szeret eléggé. Azzal biztos jobban kijössz.


2 ennyire különböző ember ne jöjjön össze eleve, vagy ne maradjon együtt, mert akkor valamelyik csak szenvedni fog....

2014. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem félreértesz. Azt nem írtam eddig, hogy még egy hónapja sem ismerjük egymást. Nagyon is ragaszkodó vagyok, de ez az együttélés jellegű kapcsolat nekem még korai. Én még "randizgatnék", ismerkednék, nem este 1/2 11-kor találkoznék egy rossz nap után, hogy "együtt aludjunk". Hanem 2-3 naponta, de akkor tényleg egymással foglalkoznánk.
2014. júl. 22. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!