Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzasztóan rámtelepszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan rámtelepszik. "Amúgy" szeretem és ő is nagyon, de teljesen megfojt, szusszanni sincs időm mellette. Rá fog erre menni a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

É már házas vagyok, de a kapcsolatunk randizgatós időszaka 2 hét volt.... utána (az első éjszaka után) már heti 5 napot voltunk együtt, mert mindketten ezt igényeltük.


Ha neked erre nincs igényed, de neki igen, akkor rosszul választottál párt. Arra ne kényszerítsd, hogy vegyen vissza mert az olyan mintha meg akarnád változtatni, vagyis nem úgy szereted ahogy van.


Nem illetek össze. Szerintem ennyi a gond.

2014. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

Az ember kötődési mintázata kora gyerekkorban kialakul, és a későbbiekben csak nagyon komoly önismereti munkával formálható. Vagyis nem fog megváltozni.

Az ilyen szorongó/ambivalens kötődésű emberek olyan szeretetet akarnak "kicsikarni" a párjukból, amit a világon senki nem tud megadni nekik, hiszen bennük kéne meglenni, önmagukat kellene úgy szeretni, ahogyan mástól várják el. Az ilyen kötődésűek szinte összeolvadnának a partnerrel, a másik minden figyelmét, energiáját maguk felé akarják irányítani, és ha egy kicsit is úgy érzik, hogy ez hiányzik, akkor jön az érzelmi zsarolás...


Azt is érdemes tudni, hogy az ilyen kötődésű embernek bárki jó, akitől egy kis figyelmet kap, tehát könnyen előfordulhat, hogy két nappal később már másért lángol ugyanúgy. Az ő fejükben ugyanis él egy "idealizált" kép a kapcsolatokról, hogy hogyan kéne működnie, de az köszönőviszonyban sincs a valós kapcsolatokkal.


Ez a kapcsolat nem arról szól, hogy téged szeret, hanem arról, hogy ő kapjon minél több szeretetet. (Ha téged szeretne, akkor képes lenne figyelembe venni az igényeidet, elképzeléseidet, és nem a saját igényeit állítaná előtérbe...)

2014. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha ennyire friss kapcsolat akkor pattintsd le.


Amugy egy honap utan megis ki a tokom mondja ki hogy "szeretlek"? Aki kimondja az nem tudja hogy ez mit jelent.

2014. júl. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mr. King, akkor biztos nektek több szabadidőtök volt. Nekem tényleg nincs egy héten öt szabad estém/napom. Van munkám, ami nem 8.00-4.00, van egy kisgyerekem, egy lakásom, abban házimunka, javítanivalók stb. Nem azzal kezdenék egy kapcsolatot, hogy ott ül, amikor én pl hűtőt olvasztok (konkrét példa), vagy amikor este már épp lefeküdnék aludni. Ha elküldöm, nem veszi magát észre, egy óra múlva ugyanott folytatjuk. Szerinte "az nem kapcsolat, ahol nem találkoznak minden nap".
2014. júl. 23. 13:07
 15/16 A kérdező kommentje:

12-es és 13-as, szerintem ti nagyon jól látjátok, mi a gondom ezzel az egésszel.

Igen, már első nap kimondta, hogy "szeretlek" és "szerelmes vagyok". Én ezt nem hiszem el. Első nap max. vonzalomról van szó, mert egy ember túl összetett ahhoz, hogy azonnal megismerjük. Ráadásul ő folyamatosan kérdezgeti is, szeretem-e. Én még nem mondtam ki neki, mert szerintem ez túl korai, most még inkább csak "tudnám szeretni", alakul valami. De ő nem várja ezt ki, hanem naponta kérdezi, szeretem-e.

És nem tudok ezzel az egésszel mit kezdeni.

2014. júl. 23. 13:15
 16/16 anonim ***** válasza:

13 ezt ilyen kategorikusan nem kéne kijelenteni....Nekem a férjem 1 hét után mondta, és biztos nem brahiból vett el, hanem azért mert tényleg szeret... és ha nem szerettem volna én sem mondtam volna neki.


Nem minden érzés és nem minden kapcsolat ugyanolyan.


(Valóban több időnk volt, iskolába jártunk, és pont a randizós 2 hétben még vizsgaidőszakom volt, és utána, mikor vége lett annak a félévnek, akkor kezdődött a nyári szünet):D és akkor aludtunk együtt először.


De szerintem még mindig az a baj, hogy nem való hozzád a lány.

2014. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!