Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nen tudom elfelejteni. Tudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nen tudom elfelejteni. Tudnátok tanácsot adni hogy hogyan tudnék tovább lépni?

Figyelt kérdés
3 hónapja nem beszélünk az exemmel, de még mindig szeretem. Folyton csak rá gondolok. Aki tud adjon valami tanácsot legyen szíves, nagyon megköszönném. Értelmes válaszokat kérnék 16/fiú vagyok.
2014. júl. 22. 19:07
 1/10 KnightBalazs ***** válasza:
A sport nekem mindig segit. Elveszi a gondolataimat és levezeti a feszültségem :)
2014. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kondizok de az sem segít. Kõszi a választ :)
2014. júl. 22. 19:10
 3/10 anonim ***** válasza:
mond el neki és szerezd vissza.. miért nem beszéltek?
2014. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 KnightBalazs ***** válasza:
Hát ha kondizol és az sem segit. Akkor mondjuk egy új hobbi után nézhetnél szerintem. Gondolok most mindenfélére. Skateboardozás, bikeozás, vers kőltés vagy akármi ami érdekel. Ilyenkor jó ha lefoglalod magad. De egy idő után el fog múlni csak ez segit ha elfoglalod magad és nem egész nap rajta töprengsz. De ha mindenről ö jut eszedbe akkor már baj van akkor jó lenne visszaszerezni.
2014. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
19:14-es. Összevesztünk elég csúnyán, letiltott fb-ról és nemtudom sehogy sem elérni hogy elmondjam neki.
2014. júl. 22. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:

hagyd. tudom,hogy nehéz, én is hasonló helyzetben vagyok.

az idő majd segít közhely következik..és tényleg csak az tudja begyógyítani.

2014. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van benne valami.. Csak hát igen, nagyon nehéz..
2014. júl. 22. 19:35
 8/10 anonim ***** válasza:

mennyi idő után lett vége?

nekem 5 év után.

2014. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
1,5 év.. az utcsó pár hónapban már rengeteget veszekedtünk..
2014. júl. 22. 19:43
 10/10 anonim ***** válasza:
legyen benned férfi büszkeség ha már szakítottak veled...
2014. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!