Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak mi baja van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak mi baja van? Ennyire félt, vagy nem bízik meg bennem?

Figyelt kérdés

16/L vagyok, ő 19/F. 4 hónapja vagyunk együtt.

én nagyon szeretek bulizni, ő utál.

el szoktam járni néha 16+-os helyekre, tehát nem belógok 18+-ra meg ilyenek, hanem legálisan bulizok :D hívom őt is, de sosem jön, mert gyűlöli a szórakozóhelyeket. mondtam neki, hogy elmegyünk barátnőimmel bulizni pénteken, ő meg nagyon kiakadt.

mondta, hogy nem normális, hogy 16 évesen bulizok, mert ő 17 évesen volt életében először és azóta is csak 1x-2x.

ő azt mondta, félt engem, de nagyon bunkón viselkedik.

és azon is ki van akadva, hogy ő minden szabadidejét velem tölti, én meg szemét módon elmerek menni a barátaimmal szórakozni...

ja és nem Pesten lakom, szóval nem annyira veszélyesek a helyek.

mi a fene baja van? hogyan nyugtassam meg?


2014. júl. 23. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerős!

Én is utáltam mikor a csajom járt bulizni ebből állandóan voltak veszekedések de ő tudni kell hogy nem havi 1x vagy 2x ment el mert ez kibírható hanem minden pénteken ment és egyet sem hagyott ki! Meg amikor kértem hogy ezt hagyja már ki akkor meg jött a hiszti. Jah és a különleges az hogy amikor akartam menni vele akkor elmehettem de nem foglalkozott különösebben velem a buliba olyan mintha együtt mentek és bent külön válnátok.

Szóval én ezek után kb fél év alatt sikerülnöm kiharcolni hogy ne. De attól függetlenül mondtam neki hogy házibuliba nyugodtan járhatunk.

2014. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Más az értékrendje és nem érti, hogy te miért akarsz eljárni bulizni.
2014. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a baja, hogy ellentétes értékrendek között párkapcsolati viszonyt ápolni rengeteg tolerancia, magabiztosság és nyitottság szükséges. Na EZ az, ami láthatóan benne nincs meg.


Ha elég nyitott, toleráns és magabiztos lenne, akkor azt mondaná, hogy ne haragudj, de nagyon zavarja őt, hogy az időt, amit vele tölthetnél, egy ilyen, szerinte felesleges időtöltésre fordítod.


Mivel nem látja ezeket a dolgokat, ezért ösztönösen sokkal egyszerűbb abból kiindulnia, hogy ahogy ő gondolja, az a normális, és ahogyan te, az abnormális, ezáltal megváltoznod neked kell.


Ilyenformán nem jósolok hosszú jövőt sajnos :(.

2014. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!