Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert? Megijedt?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel néha szoktam beszélni,s egyszer azt mondta hogy "ezt csak annak küldöm el akit szeretek ..." aztán azt mondta h majd menjünk ki valahova (vele s mege pár haverjával) el is mentem,de velem elég keveset beszélt...aztán pár napja írt h "valamit el kell mondjak neked,tudod én már rég...(ck ennyit) " s mondtam neki h mondhatja nyugodtan,erre azt írta h "inkább semmi,felejtsem el ezt a beszélgetést" ... Szerintetek mi lett? :( s azóta nm válaszol...
2014. júl. 23. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

rég tetszel neki, vagy szeret?

nem tudom miért nem ír vissza, lehet megtudott rólad valamit, ami számára nem szimpatikus.

vagy lehet tesztelt téged , hogy más fiúkkal hogy viselkedsz ( haverjaival)

2014. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

legyünk pozitivak :) lehet hogy szerelmes beléd, csak társaságban szégyenlős volt, és el sem meri mondani neked hogy mit érez :)

de van hogy nem ilyen egyszerű a dolog, és valamilyen váratlan, összetett dolog van a háttérben

2014. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy megijedt (függ attól, hány évesek vagytok) vagy játszik veled. Hívd el egy találkozóra, de csak ketten legyetek. Akkor próbálj meg közeledni hozzá. Ha engedi, akkor minden oké. Ha nem, akkor még nincsen készen egy kapcsolatra (hiába szeret) vagy nem akar tőled semmit.
2014. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16 mindketten...ck az a baj h én holnap utazom el 1hónapra :( s eddig még nm válaszolt :(
2014. júl. 23. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!