Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok nálatok mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok nálatok mi a fontossági sorrend?

Figyelt kérdés

Egy férfi legyen:


a) izmos b)magas c) jóképű d) humoros

e) dús hajú f) "anyagilag előnyős"


Nem teljesen komoly a kérdés, csak, ha mondjuk sorba tennéd, hogy nézne ki?


2014. júl. 23. 12:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Humoros - de ne élcelődő.

Magas, jóképű - de ezek relatív dolgok, hozzám képest sok pasi számít magasnak, mondjuk 1-másfél fejjel magasabb nálam, az már jó, alacsonyabb még nem jött be pasiként, az kifejezetten haver kategória, a jóképűség megint csak relatív, lehet, hogy aki nekem tetszik, az másnak nem számít jóképűnek.

Izmos - nem kell, hogy izompacsirta legyen, de ne hagyja el magát, én is sportolok, nem sportszerűen, de rendszeresen, az egészség fontos, ne legyen ebben lustább, mint én.

Anyagilag előnyös - ez hosszú távú terveknél lehet fontos, hogy ne legyen templom egere, illetve ne legyen lusta dolgozni, én nem tartok el egy életerős egészséges felnőtt embert (nem is tudnám).

Dús hajú - mondjuk annyiban, hogy ne legyen kopasz, a kopaszság nekem nem jön be.


Ezeken kívül a legfontosabb, ami ezek fölött áll, legyen rám hatással, érezzem azt, hogy inspirál, vegyen komolyan úgy egyáltalán. Na, ez az, amit nem lehet beskatulyázni, mert ez nem annyira alakítható, vagy működik, vagy nem. :-)

2014. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!