Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mi a fontossági sorrend?

Lányok, mi a fontossági sorrend?

Figyelt kérdés

Mik a legfontosabbak egy srácnál, ismerkedésnél? Kérlek rangsoroljátok, hogy melyik az első második stb.


- arc

- haj

- testmagasság (magas, alcsony)

- testalkat ( vékony, kövér, izmos, stb)

- stílus ( van izlése pl öltözködésben)

- igényes e ( pl tiszta haj, nem ápolatlan)

- személyiség


A lényeg, hogy volt egy betegségem és lefogytam, most próbálom visszanyerni a súlyomat, de nem kónnyű és egy kicsit elvesztettem az önbizalmam.


Egy csaj ismerősöm azt mondta, don't worry mertva lányoknak amúgy is az arc plusz a magasság a lényeg, emellett jó a stílusom, nem vagyok igénytelen és imádnivaló a személyiségem.


Most jelenleg 192 cm és 65 kg vagyok, de a legtöbben többnek saccolnak + kicsit szálkásan izmos. Ja és 20/f


2014. júl. 16. 17:44
 1/3 Kerida ***** válasza:
A személyiség a Jolly Joker, ha azt a kártyádat jól kijátszod akkor a többi kártyád értéke is felszorozódik!.
2014. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

- személyiség

- igényes e ( pl tiszta haj, nem ápolatlan)

- arc

- stílus ( van izlése pl öltözködésben)

- haj

- testmagasság (magas, alcsony)

- testalkat ( vékony, kövér, izmos, stb)


De ez csak lottószerű. nem lehet ezt konkrétan besaccolni. 24L. 165cm/53kg.

2014. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol ismerkedünk. Ha pl nem találkoztunk még akkor : személyiség, arc, stílus-igényesség egyben, haj, testalkat, magasság. De egyébként szerintem együtt nézünk mindent, bármelyik lehet fontos. Nekem pl a haj és annak ápoltsága fontos, mégsem elől áll, ugyanakkor egy nálam alacsonyabbal sem jönnék össze szóval attól, hogy én a végére raktam, még igenis fontos. Remélem így érthető :)

Ne aggódj :)

2014. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!