Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csunyán beszél velem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csunyán beszél velem a barátom. NAGYON! Mit tegyek? DURVA

Figyelt kérdés
Sokszor le k.váz...ha ideges eléggé lobbanékony típusu utána mindig bocsánatot kér de sokszro addig sérteget h sírok..akkor veszi észre magát!!nem jo a családi körülménye, de miért csinála? Nemrég meg ígérte, hogy fel hagy ezzel az "idegbetegeskedésével" mert mondtam neki, hogy ha mégegyszer... akkor itt hagyom.! de ezt már olyan sokszor eljátszottuk..:( Régen volt h meg is ütött! Vagy szoritgatott! Mi a véleményetek?:( Eddig tartja magát amit igért...:/:( de naon szeretem emrt amugymeg tündéri!!
2010. jan. 9. 23:10
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tündéri? Mikor? Két pofon között vagy amikor leordítja a fejed? Higgy nekem ez csak rosszabb lesz.Hagyd ott!Nem tisztel téged és ha nem teszel ellene,akkor még kevésbé fog.Ha tényleg szeretne,akkor nem emelne rád kezet és nem k.urvázna le!Jobbat érdemelsz,nem ilyen egy normális kapcsolat!
2010. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%

Én már akkor elhagytam volna,hogy kezet emelne rám!

Azt sem tűrném el,hogy ordibáljon,hisz nem ő hozott a világra,és nem tart el engem!!Az ilyen senkiházi alakokat ki kell dobni minél előbb!!Az már nem szerelem ha ver,és idővel félni is fogsz tőle!!!

2010. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
22%
hát akkor szerintem haggyad..viseld el..ha nagyon sérteget gondolj arra hogy nem gondolja komolyan vagy esetleg hagyd ott és talán változik egy kicsit ...de mellesleg az a legszenyobb megoldás ha otthagyod...
2010. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
25%
Lehet hogy őt ez izgatja:S
2010. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
29%
biztos elmebajai vannak..beszéld rá pszihologusra nemkell rögtön ot hagyni..családi háttér miatt bármi baja lehet....
2010. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

"nem jo a családi körülménye, de miért csinála?"


Most tekintsünk el a rikító helyesírási hibáktól, és nézzük meg a kérdést magát: benne van a válasz is. Tök jó, nem?

A családi "körülmények" nagy hatással vannak arra, hogy valakinek milyen viselkedésformája alakul ki. Nyilván a barátod ezt látta a szülei közt, vagy vele is ezt csinálták amit veled csinál. Ezért csinálja. De az jó jel, hogy tudja hogy ez így nem jó, és változnia kell.


Segíts neki változni! Tudatosítsd benne, hogy abban az esetben ha nem változtat a viselkedésén veled szemben, elfelejthet. Ha eléggé szeret, meg tudja tenni. Aztán később már nem is lesz erőfeszítés számára.


De ha sehogyan se tud változni, akkor a saját érdekedben javaslom hogy szakítsd meg vele a kapcsolatod.

2010. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
91%

Tunderien ordogi.

Az a baj, hogy o aggressziv, te meg mar elrontottad. Ne ersd felre nem bantani akarlak, de az elso eset utan, miutan csunyan beszelt veled vagy megutott (ezt sosem ertettem, hogy turhetik nok el, de most mindegy), te pedig beigerted, hogy kovetkezo alkalommal elhagyod, majd maradtal, csak megerositetted benne, hogy tulajdonkeppen azt tehet veled amit csak akar, te ugyis maradni fogsz.

Gondolkodj el azon, ha ez a tunder majd egy par ev mulva a gyerekeidet fogja atkozni es verni, te pedig a sarokban fogsz rettegni, mert nem fogsz merni segiteni. Tudom, hogy ez durvan hangzik, de sajnos az esetek tobbsegeben ez igy vegzodik.

Biztos vagyok benne, hogy te egy kedves, szeretetre melto lany vagy, aki az ilyen banasmodot egy cseppet sem erdemelte ki (nem mindha ezt barki kierdemelne), kerlek ne hagy, hogy a fiatal eveid egy ilyen alakra pazarolodjanak el.

El hiszem, hogy szereted, de kerlek szeresd magadat is annyira, hogy nem hagyod, hogy barki is ezt muvelje veled!

2010. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor csak szeressed, majd később mehetsz a bántalmazott nők otthonába.
2010. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tanácsolom,hogy hagyd el amíg lehet,mert megváltozni sosem fog.Főleg ha otthon is így nevelkedett!

Később csak rosszabb lesz.

A testvérem is szerette a férjét akinek szintén "családi problémái"voltak.Éveken át tűrte a megaláztatást,és hogy a legutolsó qrváig minden volt csak jó nem..Egyszerre volt a takarítónője és szexrabszolgája is! A külvilág mindenből semmit nem vett észre,hisz ne tudja meg senki milyen tahó...A testvéremnek 11 év után elege lett,és beadta a válópert.Ma ott tart,hogy retteg és félti a lányát,mert a férje hol öngyilkossággal,hol gyilkossággal fenyegeti.(ne már,hogy őt elhagyják!)A válóper elején vannak,de folyamatosan őrjöng,és ordibál továbbra is!!

Ne akard,hogy veled is ez történjen!!

2010. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%

Na én most fordultam le a szélről.

Bár ez nem az első ilyen kérdés.

Lek**váz, leribancoz, ripityára ver, de emellett tök ariii meg minden... és rendszerint egy bocsival meg egy nagyon szeretlekkel midnen el van intézve.

Tudod mit? Akkor szenvedj mellette, ha ennyire mazochista vagy. Csak amikor majd ez a kedves pasi, aki nagyon szeret, a nagy szeretetében úgy megver, hogy a bordád törik, meg amikor majd gyakorlatilag a rabszolgája leszel, csak gondolj vissza erre!

2010. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!