Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyengít a kapcsolat, de szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 és fél éve vagyok együtt.

Nagyon szeretem, számtalanszor akartam szakítani, de nem tudtam. A szakítás felmerülésének oka a következő:

Mostmár csak árnyéka vagyok annak, aki voltam. 15 éves voltam, amikor összejöttem vele, és úgy érzem, ez a kapcsolat túl sok volt nekem. Hiába szeretem a barátomat, egyszerűen nem tudok önmagam lenni mellette. Magamra kényszerítettem egy szerepet, hogy megfeleljek neki, másoknak, mindenkinek. Nem találom önmagamat, úgy érzem, mielőtt összejöttem vele, sokkal jobban szerettek az emberek, több barátom volt, én is jobban szerettem magamat. Mióta a barátommal vagyok, egy pánikbeteg, letört, önbizalomhiányos lány vagyok, aki egyedül érzi magát, és napról napra "túlél". Szakítani nem tudok, mert Ő az egyik legfontosabb ember az életemben. Nem látom a kiútat, rombol a kapcsolat, de közben meg minden rendben...

Volt valaki így? Mi lehet a megoldás? Úgy érzem, erre mondják azt, hogy ne vágjunk túl hamar egy kapcsolatba. Most 19 vagyok. Akkor vagyok a legboldogabb, ha a barátom nyaral, vagy távol van. Akkor önmagam lehetek, és nem kell ezeken agyalnom.


2014. júl. 23. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
csak nekem nem stimmelnek a számok?
2014. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Légy erős, és végre döntsd el mit akarsz! Utána már nem fogsz őrlődni.
2014. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül.
2014. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elszámoltam, 16 voltam.

Tudom, hogy döntenem kell, de valahogy azt érzem, hogyha eldöntöm, mit akarok, teljesen elbizonytalanodok megint. Vagy nemis tudom, hogy mondjam. Megpróbálom elhatározni magamat, de 100%-ig sose tudom, pedig ezen örlődöm 1 éve.

2014. júl. 23. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Rég rossz, ha a párkapcsolat gyengít és nem erősít. Meg kell szakítani, mert a jó kapcsolattól mindkét fél nyer valamit és erősíti őket személyesen is.
2014. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt. Nézelődj(!) a férfiak közt,csak hogy vedd észre,hogy más is van a világon,legyél nyitottabb az emberekkel,ismerj meg újakat,szerezz új haverokat. Időközben észre fogod venni,hogy már nem vagy annyira beragadva a mostani életedbe,és ráfogsz jönni,hogy más mellett is megtalálhatod a boldogságodat idővel,sőt, olyan mellett,akivel önmagad lehetsz. Ez így egyáltalán nem egészséges,amint vége lesz,úgy szépen majd vissza fogsz térni önmagadhoz. Látni fogod,hogy időpazarlás volt. A fiatalságod arról szól,hogy fejlődj,nem arról,hogy valaki mellett begyepesedj,amilyenre formált. Ezeket csak akkor fogod átlátni,ha vége lesz,és saját életed lesz,ami nem másról szól.
2014. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, pontosan mi váltotta ki ezt benned, de ha neki állsz mérlegelni és egyáltalán felmerül benned, hogy nélküle jobb, akkor nem sok közös jövőre számíthatsz.

Jobb nem lesz, maximum vársz, hátha...közben pedig értékes heteket/hónapokat vesztesz el. Tisztelt meg mindkettőtöket azzal, hogy tiszta vizet öntesz a pohárba.


A barátod tud erről? Biztosan feltűnt neki 2,5 év alatt valami, nehéz ennyi időt végig színészkedni. Ha beszélnél vele, lehet, hogy másképp látnád a dolgokat.


21/L

2014. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csináld úgy mint a majmok:addig ne engedd el az eggyik ágat,amíg nem fogod a másikat.(a legtöbb nő így szokta).
2014. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!