Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire félnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire félnek a húszas pasik az elköteleződéstől?

Figyelt kérdés
Például volt egy barátság extrákkal kapcsolatom, megbeszéltük hogy mással nem fekszünk le. Nem volt semmi vita, mindenkinek megfelelt. Erre a srác lefeküdt egy csajjal. 3éve nincs a srácnak barátnője. Mindenki már a minimális elköteleződéstől ennyire fél?

2014. júl. 23. 15:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

én életre szóló kapcsolatot keresek :) szóval van kivétel :)


21F

2014. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
32%
1. csak te sajnos csúnya vagy.
2014. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Egy esetből akarsz általános következtetést levonni? Szerintem az gerinc kérdése, hogy az ember nem egyezik bele olyanba, amit nem szándékozik betartani. Az, hogy ő nem tartotta be, őt jellemzi.
2014. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Kerida ***** válasza:

"Például volt egy...Mindenki már a ..."


Egy mérés nem mérés. Tehát a statisztikádat ne egy ember alapján értékeld.

Ha van kiegészítő tapasztalatod, akkor vedd bele a pakkba azt is.

2014. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Ilyenek ezek. Kezdj harmincasokkal, azok kezdenek komolyodni már. 22/N
2014. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a félelemhez? Ő nem vágyott komoly kapcsolatra, meg is tehette, teljesen boldog volt így. Itt te voltál az a fél, aki nem a saját igényeit elégítette ki.
2014. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem akarok általánosítani. Ez csak egy példa volt amibe belefutottam.
2014. júl. 23. 15:49
 8/30 anonim ***** válasza:
Nem félünk hanem mire kell elkötelezni? Kötelező volt csak veled lefeküdni?
2014. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Én is sok ilyet látok.
2014. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Kérdező... Az egyik, hogy te is félsz az elkötelezettségtől. Mi az, hogy barátság extrákkal? Abban mi is a elkötelezettség? Te sem vagy jobb, max neked nem jut más, aki veled dugna...
2014. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!