Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy laza kapcsolatban ez mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy laza kapcsolatban ez mit jelent, természetes? Mi fér bele egy laza szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Sose voltam a laza szexkapcsolatok híve, több éves komoly kapcsolataim voltak mindig. A sorozatos csalódásoknak köszönhetően pár hónappal ezelőtt belementem egy ilyenbe mégis, megbeszéltük, hogy összejárunk és lesz ami lesz érzelmek terén. Elég hullámvölgyes kapcsolat, volt egy időszak, amikor hanyagolt, érdektelen volt, és néha bunkóskodott,de a legelején minden nap keresett és érdeklődött. Most mondhatni megint ilyen. Még ha nem is minden nap, de gyakran keres mostanában ismét, leírja az aznap történteket, érdeklődik felőlem, kedves, sokat dicsér élőben is meg ha neten beszélünk akkor is. Vannak nagyon kedves gesztusai -bár nem akarok naiv lenni- többször ölelget, szóvá teszi, hogy szokta a képeimet nézegetni, olyan mintha máshogy csókolna meg mint ezelőtt, néha úgy csókol hogy megfogja az arcom, gyengédebb, észrevesz rajtam minden apró kis változást, dicsér gyakran, képeket küld és kéri a véleményem, és ha tudja hogy xy helyen vagyok/leszek ő is oda jön, holott volt egy időszak amikor nem vállalt fel (ez ilyen helyzetben teljesen érthető), már nem beszélget a barátnőmmel (ma rákérdeztem hogy beszéltek e, és mondta hogy miről beszéljen azzal a csajjal), élőben nagyon sokat beszélgetünk. Ma tett egy olyan kijelentést, hogy jó velem a szex, szereti amilyen vagyok, és örül, hogy benne vagyok az análban is, mert így magáénak tudhat. Csak lestem és folytatta: ,,Mert ez nem olyan normális szex, ez több"


Nem tudom, ki hogy van vele, de én egy szexkapcsolatot úgy tudtam kívülállóként elképzelni, hogy mielőtt szexelni akarnak az illetők szólnak egymásnak,megtörténik és váltanak pár szót és mennek dolgukra...és a magánéletből minél kevesebbet tudnak meg egymásról.

Nem tudom mi ennek a váratlan fordulatnak az oka. Nem akarok kombinálni, de beképzelni se valótlan dolgokat. Akinek volt már hasonló, írjon légyszíves tapasztalatot és véleményt, de bárkitől elfogadok bármilyen kritikát.



2014. júl. 23. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Kívülállóként én is így képzeltem. Aztán mégsem. Olyan volt mintha együtt lennénk- de nem voltunk.
2014. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatba (lényegtelen, hogy milyen jelzőt alkalmazol rá) az fér bele, amiben a felek megállapodnak. Sem több, sem kevesebb.
2014. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Heh :D Mintha az én történetemet olvasnám, ami anno történt velem is :)

Én is voltam egy ilyen kapcsolatban. A sráccal összejártunk stb. szexeltünk, sokat dumáltunk, dicsért mint külsőleg, mint pedig a szex terén, egyszóval pont úgy, ahogy veled történik. Már azt vettem észre, h érzelmek is kialakultak, mint az én, mint az ő részéről és mikor úgy éreztem, h fordul a kocka, ebből valami lesz, egyszer csak összejött egy másik lánnyal... Hát akkorát soha életemben nem koppantam.. Ez nem azt jelenti, h veled is ez fog történni, de ilyen szexkapcsolatból ne nagyon számíts jóra, mert talán csak azért bókol, h maga mellett tudjon tartani és h még jobban kötődj hozzá. A nők érzelmesebbek és pár szép szó után azt gondolják, h a pasik komolyan beszélnek, de ez nincs mindig így... :) Légy óvatos! Amíg nincs konkrétum,addig inkább ne ringasd magad ilyenekbe... :)

2014. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as teljesen igazat adok neked. Valóban lehet azért viselkedik így,tudatosan, hogy maga mellett tudhasson biztosra. Amúgy hozzáteszem neki a leghosszabb komoly kapcsolata kb 3 hónap. Nem az az érzelem kimutatós fajta...tehát nála ez már nagy szó. DE azért résen vagyok :))
2014. júl. 23. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!