Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az asszony nagyon ragaszkodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az asszony nagyon ragaszkodik és ez már szerintem nem túl egészséges. Sehova nem lehet menni egyedül, mindenhova közös programokat tervez, ami ok, de nekem is vannak elképzeléseim. Mit lehet ilyenkor tenni? 27F

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szóval ő a főnök.....
2014. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Vannak normális barátaim, mindig együtt túrázunk, de azért nem vagyunk egymáshoz nőve. Mindig elérhető vagyok, segítőkész, de azért álljon már meg a menet.

Ok, hogy a falun felnőtt lányok azt hiszik, hogy nincs már életcél mint a párom meg a párom meg a párom, de azért felnőtt emberek vagyunk, saját hobbim is van.

2014. júl. 2. 14:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Most az a baj, hogy közös programokat szervez, vagy hogy csak ő szervezi ezeket a programokat? Utóbbi esetben állj a sarkadra és válassz olyan helyet, ahova te szeretnél menni, ha akar, elkísér.

Ha az a baj, hogy nagyon ragaszkodik, neked meg sokkal nagyobb a szabadságigényed, akkor elképzelhető, hogy nem illetek össze.

2014. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyanezt, amit kommentben írtál, mondd meg neki is. Aztán fuss XD
2014. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mindig ő mondja meg mi legyen és mindig úgy is történik.

Ez így halálra lesz ítélve a jövődet illetően a kapcsolatban.

2014. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó ez jó. De mi van ha lelő futás közben? :))
2014. júl. 2. 14:14
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem. Nem!


Vannak saját programjaim, kerékpártúra haverokkal, horgászat, stb...

Az a baj, hogy mindig Ő is jönne. Nekem meg ez nem jó, mert na

2014. júl. 2. 14:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Neki ezek szerint akkor nincsenek is barátnői? Próbáld meg azt erőltetni, hogy néha ő is menjen el nélküled valahova, akkor biztos szívesebben elenged téged is.

Vagy az is lehet, hogy azért nem akar téged elengedni sehova egyedül, mert tudja, hogy ha ő nélküled menne valahova, azonnal megcsalna... :)

2014. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem illetek össze és kész. A volt barátom is inkább önálló programokat szeretett volna szervezni, én meg szívesen mentem volna vele többet, bár ezt soha nem erőszakoltam, nem akartam rátukmálni magam, hadd legyen egy kis szabadsága.

De igazából ez mindig is egy zavaró tényező maradt kimondatlanul is.

Most a férjem legalább olyan ragaszkodó, mint én, sőt még talán ragaszkodóbb is és vele sokkal jobban érzem magam.

Nem jó, ha két embernek ennyire mások az igényei egy kapcsolatban.

2014. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 SprintElek ***** válasza:
Szerintem a megfelelő pillanatban óvatosan gyere elő a témával (nehogy berágjon), és mond meg neki, hogy mi a szitu és kössetek kompromisszumot. Pl. egyik este elmész a haverjaiddal sörözni vagy valami, és ezért cserébe egy másik estén elviszed vacsizni vagy ilyesmi..
2014. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!