Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy félek attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy félek attól hogy örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Volt már olyan is hogy olyan fiúval randiztam többször is akinek nem tetszett a viselkedése sem. Mindenkinek megakarnék felelni ezért más arcomat mutatom a fiúknak. Eddig a megjátszással sem értem el sok mindent, de szerintem a valódi énemet sem kedvelnék. L/22
2014. júl. 24. 08:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
hát akkor így jártál
2014. júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nagyon hasznos válasz volt.
2014. júl. 24. 08:42
 3/25 anonim ***** válasza:

Az ember inkabb tarsas leny de vannak kivetelek.


Ha el tudod fogadni a maganyt akkor nem fogsz felni.


Nekem soha nem volt hosszutavu kapcsolatom, megsem sirok.


Sot unokahugi viselkedese utan szerintem gyereket sem akarok.

2014. júl. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Én is egyedül vagyok, és most még nem olyan nagyon gáz ez, csak időnként belegondolok, hogy ez már nem biztos, hogy változni fog... És elég unalmasnak, sivárnak, ijesztőnek tűnik így a jövő. :)

No de érdemes csak azért belemenni egy kapcsolatba, hogy legyen?

A megjátszás nekem se megy, hosszú távon lehetetlen.

2014. júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

"szerintem a valódi énemet sem kedvelnék" Na ez a te valódi bajod. Az emberek érzik azt, ha a másik megjátssza a dolgokat, még ha nem is tudatosul bennük igazán, valami akkor sem stimmel általában.

Ez a valódi énemet sem kedvelnék dolog pedig úgy butaság, ahogy van, hiszen mi másért szeressen valaki? Csak a testedért? Vagy mert jól főzöl? Vagy isteni szerető vagy? Egy életen át amúgy sem tudnád megjátszani magad, szóval jobb lesz, ha erről leszoksz, mert addig biztos nem lesz senkid. 22 éves vagy, nem késtél még el semmivel, nem kellene minden fiúval randizgatni, aki hajlandó szóba állni veled, mert csak kiégeted magad lelkileg és a végén még azokkal sem tudsz majd boldog lenni, akik igazán szeretnek.

Tessék ismerkedni és megválogatni, hogy kivel is kezdesz komolyabb dolgokba, akkor biztosan nem fog csalódás érni :)

2014. júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
nem jó a hozzáállás. ha nem adod önmagad nem csoda hogy nem érsz el eredményt.
2014. júl. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Pedig ha tudnad mennyi no el boldogtalan kapcsolatban.


A szempontjai meg az anyagi biztonsag, karrier, helyes pasi volt.


Megis valami hianyzik az eletukbol.

Nemtudom melyik rosszabb, ez vagy inkabb a tudatos egyedullet.

2014. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Szerintem a pasiknak nem tetszik hogy csendesebb vagyok, nem pedig egy nagyszájú.
2014. júl. 24. 09:36
 9/25 anonim ***** válasza:
és ezt te honnan tudod? nekem épp ez jönne be mint hogy beszél egyfolytában.
2014. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A csendességtől nem leszel értékesebb.
2014. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!