Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most mire véljem? Lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem? Lépjek tovább?

Figyelt kérdés
3 hónapig voltunk együtt a barátommal. Eleinte mindig velem akart lenni, aztán azt vettem észre, hogy az érzései kicsit alábbhagytak (sokszor mondtam neki hazugságokat az érzelmeimről (jégkirálynőt játszottam), mivel alacsony az önbecsülésem, de mindig szeret(t)em). Aztán egyszer írtam egy levelet, amiben elmondtam mindent, majd ő áthívott magához, kisírt szemekkel és fulldpressziós fejjel, aztán pedig nem akart hazaengedni (kedvesen, nem erőszakosan), majd mikor megkérdeztem, szakítani akar-e velem, megparancsolta, hogy fogjam be a számat, majd pedig azt mondta, szünetre van szüksége. Tehát nem szakít, szünet van, de ebben a hosszú szünetben mindent szabad (ismerkedni másokkal, szexelni, etc, etc...) Egyszer keresett valami hülye ürüggyel, aztán leráztam, nem akartam vágyakozó libának tűnni. Utána kétszer érdeklődtem nála, a második alkalommal bocsánatot kértem mindenért, és továbbra is azt mondta, hogy a jövőben újrakezdhetjük. Ezen kívül nem érdeklődik, nem keres. Minden áldott nap látom, és így eléggé nehéz elengedni. Komolyan kéne vennem ezt a szünet dolgot, vagy pedig lépjek tovább és ne várjak rá? 20/L
2014. júl. 24. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

mióta van szünet?


21F

2014. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2-3 hete.
2014. júl. 24. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
mi volt a levelben amit irtal?
2014. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát akkor rajtad múlik, szerintem neki még időre van szüksége...4-5 hetet megvárhatod ha szeretnéd vele folytatni, ha már most úgy érzed legyen vége akkor már most túl léphetsz rajta...
2014. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
fejlemény: tegnap megállított az utcán, aztán érdeklődött a hogylétemről. majd megkérdezte, hol voltam, mert 1 hétig nem látott.. :)
2014. júl. 25. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!