Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szőrös pasi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szőrös pasi vagy szőrtelen?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy őserdő vagy pár szál, hanem hogy szőrös, vagy csupasz?


Intim részek, mellkas, végtagok, hónalj.


Kort is légyszi.

30 F



2014. júl. 25. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Szőrös! Intim részeken is (rövidre vágva, hogy az ember odaférjen...), mellkason is, végtagokon pedig főleg. Hónalj az mindegy, párom pl. borotválja, mert zavarja ott a szőr, jobban izzad, ezt megértem teljesen.

20L

2014. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
89%
Szeretem ha az adott férfinak a végtagjai, valamint a mellkasa szőrös, viszont a nemi szervénél, hónaljnál és a hasánál elvárom a szőrtelenítést. Esetleg még az belefér, hogy a hasa IS szőrös, de a nemi szervénél ne. 19/L :)
2014. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Van akinek jól áll a szőrtelenség férfiként, de ők vannak erős kisebbségben. Egy komolyan szőrtelenebb barátom volt eddig, de ő is egy nagyon izmos vízilabdázó volt, akiről a vízben "lekopott" szinte minden szőr a testéről.


Inkább legyen szőrös a mellkasa, végtagjai. A hónalját elfogadom ha rövidre nyírja az izzadás miatt, de az se legyen csupasz.

Az intim részeken ha a golyóit meg a farka tövét, farkát borotválja (hogy ne kerülhessen szőr a lány szájába) az rendben van. És az is, ha az intim szőrét mondjuk 1-2 centisre nyíratja mindig vissza. De csupasz az se legyen ha lehet.


25/F

2014. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Mellkas, végtagok szőrös, intim terület ahogy neki kényelmes (szőrös vagy szőrtelen mindegy), hónalj szőrtelen :)
2014. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindegy, de inkább szőrös.

22/L

2014. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A baratom mindene eleg szoros, en szeretem :)

O 37, en 33 eves.

2014. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Intim resz szortelen vagy kicsit szoros, honalj szortelen, vegtagok termeszetesen szorosen.

A mellkas nalam necces. Utalom a mellkas es hasszort, viszont egy macis pasi hogy nezne mar ki szortelen mellkassal? A legszexibb pasim szortelen mellkasu volt, imadtam:)

A hatszortol meg irtozom.


21/l

2014. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Intim résznél elég ha rövidre van nyírva. Mellkas mindegy. A végtagok legyenek szõrösek, nálam kizáró ok ha szõrtelenítve vannak a karok és a lábak. A hónalj is mindegy.

19/L

2014. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy az általam férfiasnak tartott és alkalmazott megoldás még az, ami a lányok többségének bejön. (hónalj, intim terület nagyon rövidre vágva, többi szőrös)
2014. júl. 26. 11:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Szőrös:) mindenképp. Szerintem ez olyan szexin férfias:)
2014. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!