Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasimat rávette egy haverja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimat rávette egy haverja, hogy menjen velük bulizni. Engem ez 3 év után is nyugtalanná tesz, normális ez?

Figyelt kérdés
Ő engem számtalanszor "elenged", semmi gond, de nekem nem szimpik a haverjai... :( Ez a haver mindent fizet neki, csak menjen el vele, mert ritkán tudnak együtt bulizni. De nekem meg totál az van a szemem előtt, hogy majd beleviszik valami csajozásba, pedig a pasim nem is olyan. Még mondta is, hogyha zavar engem, akkor nem megy el, de én meg mondtam, hogy menjen csak, nem akarok én lenni a házisárkány. Bezzeg az én fiúhaverjaim meg tapodtat se tesznek a nőik nélkül :(

2014. júl. 25. 08:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Értékeld, hogy 3 évet kibírt melletted.
2014. júl. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jogos :D De amúgy nem hisztizek neki, csak tudod már, milyenek a pasik :(
2014. júl. 25. 08:37
 3/17 A kérdező kommentje:
ja meg volt egy bunkó exem szintén 3 évig, aki tönkretett, és még így ennyi év távlatából is belejátszik az emlék az életembe :(
2014. júl. 25. 08:38
 4/17 Nadiene ***** válasza:
Nem normális hogy aggódsz, igen. Mit kell ezen nyugtalankodni? Hagy bulizzon. neked nincsenek barátnőid?
2014. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem túlaggódod :). 3év az már jelent valamit, meg ha ő is elenged, az azt jelenti h bízik benned, bízzál te is :). Meg azt mondod ő nem olyan. Egy nő ezt szerintem érzi.

Amúgy az aggódást valahol megértem, csak ne mutass ki belőle semmit, mert könnyen lehet hogy teljesen jogtalan...

2014. júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek barátnőim, a lányok folyton becsaptak, átvertek, stb... akik meg voltak, azok külföldön vannak. Meg amúgy is melózok most nyáron, szóval nem tudnék menni(am sztem mentem volna én is), haverjaim vannak, velük mentem eddig, amíg 2 be nem csajozott meg egy el nem ment külföldre, most kissé szétesetta banda :(
2014. júl. 25. 08:48
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem értem miért aggódsz, ha normális pasid van akkor nem fog csajozni akkor sem ha épp rámászik 3 bombázó, inkább elküldi őket, mert gondol rád, téged szeret.

Ha nem szeret, nem érdekled, megcsal majd úgyis valamikor, nem kell buli sem hozzá, de az ilyet sajnálni sem kell... legalább kiderül milyen és otthagyhatod majd.

2014. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ha nem szeretne, nem lenne velem. Mondjuk én sem értem, hogy mit aggódok, amikor kb. fél év múlva Angliában lesz, az meg még húzósabb lesz :S Az zavar igazából, hogyha a haverjaim tudnak papucsok lenni, ő miért nem? Bár, nem tuti h az nekem bejönne...


Am köszi a bíztatást, nagyon jólesik! Másrészt meg 28 éves, nem tini már...

2014. júl. 25. 08:52
 9/17 anonim ***** válasza:
Az aggodalom teljesen normális. Nyugodtan aggódj, de csak magadban. Ne mutasd neki, hogy te aggódsz, elég ha te belül ezt lejátszod. Én is félnék, de persze jobban szeretnék együtt bulizni a párommal. Nálunk eddig fel sem merült, hogy külön menjünk, báár volt, hogy külön mentünk másokkal, mert olyan körülmények voltak. A kapcsolat elsődleges pontja a bizalom.. Ha ez nincs meg, akkor tudnak konfliktusok lenni, de ezen túl lehet lendülni, ha nem reagáljuk túl :D
2014. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom... 3 éve kitart melletted. Ha eddig nem csalt meg ez után sem fog. Az én párom rock zenész, gyakran eljár nélkülem fellépni.. mégis elengedem és megbízom benne. Bízz benne. Egy kapcsolatban a bizalom a legfontodsabb. Nyugalom :) te magad mondtad, h nem olyan... szeret téged.. ha már 3 éve együtt vagyok nem fog megcsalni
2014. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!