Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig EGYUTT, MI. Nagyon idegesit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fel eve ismerem, most jottunk ossze. De baromira idegesit, hogy barmit mondok, o is akarja. Pl lesz az a kacsafutam, mondtam, hogy veszek kacsat, erre o egybol, hogy akkor vesz o is es majd kimegyunk egyutt...

Venni akartam valamit, menjunk egyutt...


Egyszeruen barmit mondok, mindig o is akarja, mintha ossze lennenk nove..


2014. júl. 25. 12:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Akkor ezt neki mondjad te szerencsétlen, ne itt sírjál:D Lefogadom neki ezeket 1 szóval se említed maximum húzod a szád.
2014. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Remélem átbsz mindegy egyes férfi ahol csak tud te idióta pcsa xD Aztán hogy nincsenek normális férfiak? Hát bzdmeg, remélem hogy elolvassa ezt a kérdést a Barátod!
2014. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Kvara normalis dolog a masik seggebe lihegni 0-24
2014. aug. 1. 23:29
 14/26 anonim ***** válasza:
Kvara normális dolog szegény csávót szopatnod.
2014. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
????? Miert szopatnam?
2014. aug. 2. 09:35
 16/26 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele EGYÜTT lenni, akkor miért nem keresel olyan férfit mint a legtöbb hozzád hasonló p.csa? Neked olyan "férfi" való aki bunkózik, szarba sem néz, és erre lesz nedves a p.csád. Keress ilyet ez való neked.
2014. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
szakíts vele nem vagy te szerelmes. vagy mivan sok a pénze ezért nem akarod dobni?
2014. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Ideje visszavenni a hangnembol fotelharcosok. Foleg, hogy igazatok sincs.

A bunko marhakkal elbol szoba sem allok, a havi keresetem pedig 380.000 + juttatasok. Nem kell nekem mas penze, isten ments. Amugy a srac jelenleg munkanelkuli, tehat jot rohogtem rajtatok :-D

2014. aug. 2. 23:38
 19/26 A kérdező kommentje:

Es kulonben is, milyen hozzam hasonlo pcsakrol beszelsz? Honnan tudod, en milyen vagyok?

Kar, hogy nem vagyok egy pcsa, es ezt sem sikerult eltalalnod. Sajnallak, nagyon bena vagy.

2014. aug. 2. 23:39
 20/26 A kérdező kommentje:

Ja es csak ugy vegszokent.. megmondtam neki, hogy mi a bajom, vege, erre o fel se fogta, biztos rossz napom van, azt mondta. Hiaba magyaraztam, el se jutott a fuleig.


Es Igen, meg mindig rohadtul szar 0-24 a masik seggebe logni. Ti folyton egyutt vagytok a parotokkal?(ami nem hiszem, hogy lenne...) Csak mert minden normalis embernek szuksege van egyedulletre... :-)

2014. aug. 2. 23:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!