Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennetek a helyembem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyembem? Egyutt maradnatok vele?

Figyelt kérdés
3 eve kulfoldon elek es a kikoltozesem utana kozvetlen megismertem egy tolem 2 evvel fiatalbb fiut, aki akkor egy egy 6 eve tarto parkapcsolatban elt.Mivel en is kapcsolatban eltem ezert egyaltalan nem kerestuk egymas tarsasagat fel ev alatt ha agyszer osszefutottunk kulonbozo ugyek miatt. Majd tavaly nyaron segitett nekem koltozkodni es ugy ereztem szeretne kozelebb kerulni hozzam de o meg mindig kapcsolatban volt en mar nem, ezert tartottam a tavolsagot tole, egyebkent is azt gondolom egyik kapcsolatbol nem szabad a masikba ugrani ezt mondtam is neki.de o egyre tobbet keresett latni akartmondott nagy szavakat vegul kilepett a kapcsolatabol. Tavaly decemberig nem is volt komolyabban kozotunk semmi , de januartol mar igen. Mivel szinte allandoan egyutt voltunk es o lfolyamatosan bizonygatta mennyire szeret es en vagyok a tokeletes ,gondoskodo, gyonyoru no akiert oda van es velem akarja leelni az egesz eletet, ugy dontottunk osszekoltozunk es megprobaljuk. Olyan tipusu ferfi hogyha nem szeretgetem minden percben akkor o igenis szol erte es haragszik is, de ha az utcan vagyunk nem szereti meg azt sem ha megfogom a kezet. De o gyrekete akar tolem es imad. Szandekosan teherbe ejtett tudta hogy nem szedek gyogyszert es szepen megkrtem hogy varjunk meg ezzel mert en meg ugy erzem nincs itt az ideje. De terhes lettem. Most vagyok masfel honapos terhes, buta voltam mert szednem kellett volna a gyogyszert es emiatt nem csak o a hibas se azt gondoltam hogy szeret es ha megkerem arra hogy figyeljen erre oda akkor odafigyel. De sajnos tevedtem. I28 eves vagyok o 26, a legjobb baratja megkerte ot mert neki most nincs bnoje, hogy menjenek mar el egyutt nyaralni,engem ne vigyen mar mert neki ez az alma, hogy a legjobb baratjaval kozosen menjenek ketten nyaralni. Es tegnap odaallt elem es mondta hogy o elakar menni a baratjaval nyaralni mert ez minden alma a baratjanak es amugy is kost szingli. Es mondtam neki nem zavar, hogy velem nem tervezel nyarlast meg sehol nem votumk egyutt, de a baratoddal itthagyva engem terhesen kepes Lennel elmenni. Es ezen nagyon csunyan osszevesztu nk. Mert hogy en milyen onzo vagyok. Es allandoan elseirom magam mintha valami hatalmas dolgot akarna csinalni. Merthogy en is hanyszor elmentem nyaralni haza a csaladomhoz hogs ot nem vittem. Ez ketszer tortent meg es nem nyaralni mentem es akkor meg nem voltunk komolyabban egyutt. Ugy erzem magam mint egy idiota 18 eves kislany, hogy ilyen naiv voltam es hittem abban amiket momdd hogy neki egy csalad a mindenene es en vagyok szamara a tokeletes no. Ti mit tennetek a helyembem? Annyira faj hogy o igy gondolkodik en nem tudnam ugyanezt megtenni vele ha forditott helyzetben lennenk.
2014. júl. 16. 16:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesirasert kicsit kapkodtam es telefonrol irok.
2014. júl. 16. 16:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondanám , hogy hagyd ott, de a gyerek miatt nem megoldás. De ha meg tudod oldani nélküle , akkor szerintem hagyd ott , mert ez egy paraszt. Eleve bunkóság , hogy visszaélt azzal, hogy nem szeded a gyógyszert.
2014. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy tudott direkt teherbe ejteni? Miért nem húztad rá az óvszert? Elég önző és akaratos alaknak tűnik. 26 évesen még amúgy sem alkalmas a legtöbb férfi apaságra. Főleg, aki aki terhesen ott hagyja a barátnőjét, hogy elmenjen csajozni. Mert nyilván azt csinálná, ha az egyedülálló haverja elrángatja. Én nem szülnék ilyen embernek gyereket, de mivel már 28 vagy, lehet nem ajánlatos elvetetni.
2014. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok megint. Hagyd ott a francba , jobbat érdemelsz. De tényleg!
2014. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megszakitassal szeretkeztem az elozo 5 eves kapcsolatomba es nem estem teherbe ezert tole is ezt kertem es nem is lettem terhes de nem szakitotta meg es direkt belemelvezett. Egyebkent nagyon erdekes mert a nap 24 orajabol 10 et arrol beszelt hogy mennyire vagyik csaladra es imadja a gyerekekt ez igaz is merthogy o alkoholista szulok gyereke es soha mem volt igazi csaladja es ez minden vagya. Nagyon naiv voltam :( annyira bant hogy hittem neki
2014. júl. 16. 16:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő létedre lehetne annyi eszed, hogy a megszakítás nem mindig jön össze. 1 másodperc késés és annyi az egésznek...
2014. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen igazad van teljes mertekben.
2014. júl. 16. 17:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a babát nem akarod elvetetni, ugye?

A pasi elég szemét egy alak...

2014. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen megakarom tartani!
2014. júl. 16. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!