Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig EGYUTT, MI. Nagyon idegesit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fel eve ismerem, most jottunk ossze. De baromira idegesit, hogy barmit mondok, o is akarja. Pl lesz az a kacsafutam, mondtam, hogy veszek kacsat, erre o egybol, hogy akkor vesz o is es majd kimegyunk egyutt...

Venni akartam valamit, menjunk egyutt...


Egyszeruen barmit mondok, mindig o is akarja, mintha ossze lennenk nove..


2014. júl. 25. 12:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Sajnallak, nagyon bena vagy."

Ezek szerint te is aztán igazán jól ismerhetsz engem Kedves Pcsa! 380ezret keresel, ilyen helyesírással? Mesélj még bzdmeg!

2014. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nyugodtan irkald ki a helyesirasi hibaimat, igazan erdekelne, mivel kiskorom ota alig vetek helyesirasi hibat, te meg annnnyit eszrevettel.
2014. aug. 3. 13:39
 23/26 A kérdező kommentje:
A karomkodast meg hagyd meg a putriba, ahonnan jottel. Puszi!:-*
2014. aug. 3. 13:40
 24/26 anonim ***** válasza:

"Nyugodtan irkald ki a helyesirasi hibaimat, igazan erdekelne, mivel kiskorom ota alig vetek helyesirasi hibat, te meg annnnyit eszrevettel."


Úgy látszik, hogy a fogalmazásoddal is elég nagy gond van. Mostmár komolyan érdekel, hogyan keresel te 380ezret? Havi vagy évi fizetésről beszélünk? Hány éves vagy?

2014. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Nem irkáltad ki. Ezzel elárultál magadról mindent.

Attól, hogy te nem vagy képes értelmezni egy összetett mondatot, még nem én vagyok hülye ;)

2014. aug. 3. 19:36
 26/26 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg rohadtul összetett mondat, mert 10x elolvastam és nem értem mit akarsz mondani. De biztosan a 380k-t kereső hölgy az okos, aki azt sem árulja el, hogy hány éves.

További szép életet te nyomorék.

2014. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!