Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valaki rajtam kivul, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki rajtam kivul, akit taszitanak a szoros, duci/kover pasik?

Figyelt kérdés

Allitolag ferfias a szor, meg egy kis pocak aranyos, stb.

Hat nekem sem a háj, sem a szoros mellkas nem a ferfiassag jele.


2014. júl. 25. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

igen. az otthoni férfiminta alapján én a vékony, középmagas férfiakat kedvelem, akiken nincs, vagy kevés a szőr.:)


26L

2014. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Engem is! ... Kivéve a sajátom! :-P
2014. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Akkor minek kerdezed?


Van valaki akivel jol kijisz de az eletben nem egy Brad Pitt?


Most a matrixbol ideznek.


"Idefigyelj Duracell, vagy megszoksz, vagy megszöksz!"

2014. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Tgeenay ***** válasza:
Az a vicc ,hogy aki meg ezen az alapon szörteleníti az meg köcsög cicafiúnak van titulálva.
2014. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egészen biztos
2014. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

4-es:


A lenyeg hogy onmagadnak felelj meg.

Nem kell mindenkinek tetszeni, nem kell mindenkit megdonteni.


Ha valakinek nem tetszik valami az forduljon el. Engem nem erdekel hogy kit taszitok, valoszinuleg az a no jellemvonasa se tetszene.


Nekem lehet akarmilyen jo no, ha buta, felszines, stb. Akkor mehet a fa$zba, nem erdekel.

2014. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sok az elbutított, torz világképpel élő ember manapság. Mondjuk mit is várunk, mikor ami a wc-be való, az mostanság a tévéből ömlik...

37 ffi

2014. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Neked ajánlom a szakállas nöt speciálba ;D
2014. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
érdekes, ezen az oldalon mindig azt látom, hogy ha egy nőnek vannak igényei, az összes öntudatos hím próbálja meggyőzni, hogy az ő értékrendje torz, és a sörhasú, szőrös hátú férfiak az igaziak, de bezzeg azt órákig tudják mindenféle evolúciós szarságra hivatkozva magyarázni, hogy a túlsúlyos nő tolerálhatatlan.
2014. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na hát én pont nem a médián nevelkedő fiatal vagyok :) Nem dőlök be a sok hülyeségnek, nem vagyok elbutított magyar szürkemarha. Ja, és nem szeretem a manapság oly menő alfahímeket :)
2014. júl. 25. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!