Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Levittem az igényeimet. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajacskád kérdése:

Levittem az igényeimet. De nagyon. Ha az illető hölgyeménynek nincs foga, túlsúlyos (100kg+), esetleg valamilyen lelki, szervi, szellemi betegsége van (? )

Figyelt kérdés

vagy esetleg a viselkedése, megbotránkoztató, ellenszenves és ennek hangot is ad idegen emberek előtt utcán, buszon, barátok stb-k jelenlétében.

nem baj.


ezek legyenek a legkevesebbek.

és a kérdésem....

nekem 1 ilyen is jó lenne.

20f

ÉS NEKED???


2012. jún. 13. 17:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
15%
ne itt sajnáltasd magad. én inkább prostizok, mert azok még mindig jobban néznek ki
2012. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Én elég igényes vagyok egyéb területen is. Barátnő terén meg pláne!

A válaszom: NEM nekem nem kell ilyen.

2012. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1.

húzz a vérbe!

nem ezt kérdeztem.

a kérdésre!

2012. jún. 13. 17:23
 4/25 anonim ***** válasza:
miért vitted le ennyire az igényeid?
2012. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok ugyan, de akkor sem járnék egy fogatlan túlsúlyos szellemi fogyatékossal, ha az utolsó férfi lenne a Földön. :D
2012. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Én jártam már 100 kilós nővel. Ruhaügyileg, smink-haj rendben volt, igényesebb volt, mint jó pár vékonyabb lány ismerősöm. Választékosan beszélt.

Viszont, ha ivott iszonyú alpári lett.


Nem volt tartós kapcsolat.

2012. jún. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy.
2012. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem ezt, mi az, hogy leviszem az igényeimet? Egy lányt én nem úgy választok ki, mint mondjuk egy telefont azt akciós újságból. Hogy ez túl drága, én megelégszem egy szerényebbel is... Hanem leginkább véletlenszerűen megtetszik valaki. Csak azért, hogy legyen valaki, nem fogok direkt igénytelen lányok között válogatni. Majd lesz valaki, aki tényleg tetszik. Persze, lehet, hogy elutasít, de lehet, hogy nem. Próbálkozni kell. 20 évesen még nem lehetsz annyira elkeseredett.
2012. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De
2012. jún. 13. 19:18
 10/25 anonim ***** válasza:
szerintem se légy elkeseredve :) majd megtalálod az igazit :)
2012. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!