Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Felvegyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Felvegyem? (pasik írjanak! )

Figyelt kérdés

Tehát két napja vettem egy felsőt, ami kivágott nagyon. Direkt azért, hogy ha a barátom lejön hozzám azt vegyem fel. De most elvagyok bizonytalanodva, mer ha a felsőm kicsit lecsúszott ő felhúzta azt is... jó örülök hogy nem csak megdu*ni akar,de azért meglepődtem. Nem szoktam ilyen kivágott cuccokat hordani,de szeretném kicsit "beindítani" vagy hogy fogalmazzak :) elég félénk fiú ilyen téren :) A lényeg az lenne,hogy tőletek fiúk pár tanácsot kérnék, hogy mit csináljak? Nem csak a felső ügybe, hanem amúgy is :)

17/L



2014. júl. 25. 19:11
 1/9 Mr. Truth ***** válasza:
0%
egy képet küldhetnél azért :)
2014. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélem te sem gondolod komolyan ezt. Nem kisr*bancnak neveltek.
2014. júl. 25. 19:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor csak a felsőröl?
2014. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
NEM,nincs kép. Semmiről. Nem az volt a kérésem, hogy mondjatok véleményt a felsőről, vagy rólam.
2014. júl. 25. 19:18
 5/9 Mr. Truth ***** válasza:
50%

kiirsz egy kérdést... a felsöddel kapcsoaltban hogy bizonytalan vagy hogy felvegyed-e

én kérek egy képet hogy megnézzem jogos-e az aggodalmad... erre megkapom hogy nem r*bancnak neveltek téged


namérmost ha tudod hogy ettől a rongytól r*bancos leszel akkor alapjáraton a kérdés értelmetlen, mert egy normális pasi sem szereti ha a nője szándékosan is r*bancnak csicsázza magát...

2014. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem a felsőre mondtam hogy r*bancos, de most azt gondolod hogy a melleimről meg a felsőmről fogok képet küldeni? 17 évesen és úgy hogy barátom van?
2014. júl. 25. 19:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak udvariasságból húzta fel a felsőd. :D Annak szerintem örülne, ha felvennéd miatta a kivágottat.

19F

2014. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mr. Truth ***** válasza:
63%

Marhára nem érdekel a melled meg a tested... ott a pasid aki körbeimádjon nem?

Én segiteni akartam hogy arrol a k*va felsöröl küldj képet erre leugatsz...

2014. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Truth ideges lett.

Végül is megértem :D

Hogyan vársz segítséget, ha a felsőről se küldesz képet?

Mindegy te tudod....

2014. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!