Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hogy döntött mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy döntött mit akarhat? Fiúk is írjanak!

Figyelt kérdés
A barátom időt kért tőlem miután szakított velem.. a szakítás oka sok hülyeség miatt lévő veszekedés, féltékenykedés volt. Több, mint 2 éve vagyunk együtt.. nem kerestem meg semmi..ma pont ő engedett át a zebrán.. de csak mentem és nem vettem észre, erre hívott nem vettem fel és visszajött, és nézett, hogy a buszon ülök-e..visszahívtam kérdezte hol voltam, hova megyek.. hogy vagyok. Ő meg magától beszámolt.. kérdezte barátnőmmel megyek-e bulizni, mert tudja, hogy megyek.. mondom igen erre ő: azt hittem srácokkal... meg, hogy mindenképpen fog keresni még a héten és mondom nem akarlak sürgetni erre durcisan..jó akkor nem találkozunk, nem kereslek..meg úgy köszönt el, hogy örült, hogy hallotta a hangomat...ha be akarja végleg fejezni miért lett volna ennyire aranyos? Akkor csak annyit mondott volna szerintem, hogy beszélnünk kell?!
2013. okt. 30. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem akart megbántaniés ezért volt kedves
2013. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ismerte olyat, akit fél évig hitegetett a barátja, hogy szereti, és megint együtt lehetnek. össze is jöttek egy hónapra, aztán úgy dobta ki a csajt, hogy pisszenni sem volt ideje. jó ha bízol benne, és abban, hogy minden rendben lesz, de nem árt ha a legrosszabbra is készen állsz lélekben.
2013. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!