Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkiben a hibát keresem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkiben a hibát keresem, és idegesítenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1,5 éve ismerkedem, de egyszerűen senki sem elég jó.. Valami mindig idegesít bennük, például ha túl papucs, határozatlan, vagy ahogy beszél, az öltözködése..
2014. júl. 25. 19:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ha jól megvagy egyedül, akkor mit idegesít a dolog? Minek rágódsz rajta?

Ez olyan, hogy ... félsz hogy lezuhansz a repülőgéppel, de amúgy se utaznál vele. Értelmetlen rágódni rajta.

Éljél akkor így.

2014. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
az kene neked ,hogy jol megdugjanak aztan leszarnad milyen csak kapjal faszt meg nagy orgazmust!!
2014. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
? Eszembe jutott és gondoltam megkérdezem:D Nem idegeskedem vagy rágódom rajta
2014. júl. 25. 20:08
 14/24 anonim ***** válasza:

Szerényen elhiteted magaddal: egyedül te vagy a tökéletes.

Közted és Isten közt az a különbség, hogy Isten nem akar "te" lenni!

2014. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy tökéletes vagyok?
2014. júl. 25. 20:23
 16/24 anonim ***** válasza:
49%
hogy mit tegyel? hat b*szodj meg :D
2014. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jól megvagy egyedül is, szerintem ne keress párt direkte. Nem kell mindenáron összejönni valakivel. Ha jön majd valaki, aki nem idegesít, azt úgyis észreveszed. Viszont fontolóra vennék néhány dolgot a helyedben. Először is nem árt vigyázni, nehogy túlzásba vidd a kritikusságot, mert akaratlanul is megbánthatsz olyanokat, akiket nem kéne. Legyen benned empátia! A szőrszálhasogatás vissza is üthet, például képzeld el, hogy végre találsz valakit, aki téged nem idegesít, őt meg te fogod, és talán esélyt sem kapsz. Ezen kívül az emberek változnak. Talán aki most nem idegesít, később fog, vagy aki most igen, annak képes vagy megszokni vagy jobb irányba lendíteni a jelenleg zavaró tulajdonságait. Ezt persze nem lehet egészen megjósolni, ha már az elején úgy látod, számodra elfogadhatatlan kompromisszumokra kényszerülnél, ne vágj bele egy kapcsolatba. De azt javaslom, mindig figyelj arra, hogy a véleményed korrekt és tapintatos módon képviseled, sosem a másik lelkébe gázolva.
2014. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Talan tul empatikus is vagyok... Sose bantoan mondom, volt, akinek inkabb el se mondtam a miertet, mert nagyon szar lett volna neki (nem kamuzok, 7 centis penisze volt).


Engem altalaban mindenki kedvel, sose mondta senki, hogy idegesito lennek, pedig en elvarom, hogy megmondjak a szemembe az ilyeneket.

De ha valaki idegesitonek tart, az ajto nyitva all... :) En nem konyorgok senkinek...

2014. júl. 25. 21:31
 19/24 anonim ***** válasza:
Plusz érdemes súlyozni a problémákat: mi az, ami számodra elviselhetetlen, mi az, ami kevésbé számít az összkép szempontjából.
2014. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ha olyan sulyu a problema, hogy masra nem tudok figyelni sem (pl takony beletorlese a pulcsiba), onnantol kezdve merlegelhetek en mar barmit.. Le van irva a srac
2014. júl. 25. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!