Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavar ez a viselkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar ez a viselkedés, jogosan?

Figyelt kérdés

A párom minden ismerősét dícsérgeti. fiatalokat idősebbeket szépeket csúnyákat....

tudom,hogy ilyen a személyisége és 30 felett az ember már nem nagyon tud változtatni max mérsékelni. engem is mindig megdícsér,sőt....néha már túlzásba is viszi a bókolást, nagyon szeret engem ezzel semmi gond és megmondta nekem,hogy ő mindig hűséges lesz és neki nem kell más nő

de még is....annyira bánt mikor mondjuk egy régi nő ismerősének azt írja,hogy vonzó jelenség....

olyankor arra gondolok,hogy nem vagyok elég szép az a nő biztos jobb holott a párom már sokszor elmondta,hogy neki én vagyok a legtökéletesebb, az ideálja. túl reagálom? szerintetek elfogadható,hogy ő ilyen?


2014. júl. 25. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Ebben a történetben te vagy az, akinek zavaró a viselkedése.


Most komolyan, már azért is rossz valaki, mert jó?! Úristen... tényleg ennyire a rosszmájú fikázás a divat?


Azt meg hogy ilyenekre gondolsz, hogy nem vagy elég szép, tedd fel kérdésnek a mentális egészség kategóriába.

Nehogy már a komplexusaid miatt ne dicsérhessen meg bárkit a párod!

Nem is értem... Inkább annak örülj, hogy elfogadja, hogy ezt szóvá teszed!

2014. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ő ilyen, és mindig is ilyen volt, akkor csak meg kell szokni, hogy nála ez nem jelent annyit, mint amennyit te társítasz hozzá, illetve fordítva.

Engem is zavarna, de gondolom nem két napja kezde el, hanem eddig is ilyen volt. Eddig nem zavart? Vagy mi változott, hogy most jobban idegesít?

2014. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!