Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés

Tudom, sok az ilyen kérdés, és gyakran olvasgatom őket, de valahogy egyik sem illik a helyzetemre. 16 éves lány vagyok, és képtelen vagyok a barátkozásra. Ha lány társaságában vagyok nagyon feszült vagyok, többet gondolkodok azon hogy mit mondjak, mint amit ténylegesen beszélek. Nameg, az osztályom teljes katasztrófa, nem illek bele. Ha barátokat szeretnék onnan, sok fiút kéne ismernem, de végülis a lényeg az, hogy mindegyikel le kellene feküdni..gyakran hallom tőlük azt a kérdést, hogy mekkora a ..., vagy éppen egy fiútól kapott itt-ott csupasz képet néznek...


Ha barátokat szeretném le kell alacsonyodnom erre a szintre? Annyi olyan gondolkodású ember van mint én, miért nem találni őket? Ja..mert ők is a szobájukban kuksolnak... De ha mégsem, van ötletetek, hol találnék olyan embereket, akik nem a melleivel szedi hódítja meg a fiúkat, és a lány barátait nem hordja le mindenfajta mocskos ...-nak a háta mögött?


Elnézést a sok szövegért, remélem akad aki elolvasta, és egyetért:D



2014. júl. 25. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátkozhatunk ha szeretnél.
2014. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell lefeküdnöd a barátaiddal...
2014. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!