Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan lehet venni egy ilyen fiút?

Figyelt kérdés

Pár napja elkezdtem csetelni egy fiúval, aki aranyosnak tűnt. Először csak úgy ismerkedtünk, beszélgettünk mindenféléről órákat, egyre szimpatikusabb lett. El is hívott találkozni a jövő hétre. Én szeretnék is, viszont én csak komoly kapcsolatot szeretnék, de nem tudom, ez a fiú mennyire vehető komolynak. Azt sejtem, hogy rajtam kívül nemigen beszélgethet más lánnyal, meg nem is 'úgy' néz ki. Kis aranyos, cuki, visszafogott fiúnak tűnik külső alapján, nem az a tipikus 'helyes, minden lány odavan érte'. Beszéltünk már komolyabb dolgokról is, viszont ő már kérdezte, hogy mik a terveim a jövőt, a családot illetően (pl hány gyereket szeretnék, neveik mik legyenek, stb...), pár nap beszélgetés után már becézget, és szinte úgy kezel, mintha már a barátnője lennék, holott nem is találkoztunk még és megmondtam, hogy első tali mint barátok! Ő ezt megértette, viszont már olyat is mondott, hogy ha szeretném, akkor elvisz majd valamikor éttermekbe, meg ide-oda.. Nos, egy ilyen fiút komolyan lehet venni? Azt is mondta, hogy egy olyan lányt keres, mint én, és akivel élvezheti az életet -ezt tudom, hogy csak szédítés. Azt mondta, volt már barátnője, viszont az alapján, ahogy viselkedik, szerintem örül, hogy végre életében talált valakit, vagyis csak amiatt, hogy mindig olyan feldobottan beszél velem, meg tényleg órákat. Mégis, várhatok el így komoly kapcsolatot?

19/F én 18/l


2014. júl. 25. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben komolyan venném.
2014. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kicsit hamar mondasz véleményt a fiúról. Találkozgass vele és majd kiderül.
2014. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ameoland ***** válasza:

nektek tényleg semmi sem elég? és ha neked van igazad,hogy nem volt senkije? mert sokkal jobban éreznéd magad, ha nem te lennél neki az első,hanem a 23.?

nem értelek titeket nőket, tényleg..nagyon gyakran..

2014. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bizony komolyan veheted. Hát egy kicsit túl komolyan is veszi, de nincs ezzel gond. A szakításnál okoz gondot, ha eldobod mint a szemetet. Rendes, normális srác. Megéri vele találkoznod, hidd el szerelmes lesz beléd.
2014. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem, a normális srácokat nem lehet komolyan venni, keress valami bunkó barmot, aki miatt sírhatsz minden második nap, hogy hogy bánik veled.
2014. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
akkor is ugyanígy vélekedtek róla, ha azt mondom, hogy a fiú perzsa és diák itt? erről is beszélt, hogy egyetem után valószínű, hogy hazamegy (kb 5 éve van még). viszont azt is mondta, hogy idővel megváltozhatnak a tervei.
2014. júl. 25. 23:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Valószínű miattad itt maradna. Túl hiszékeny a srác.
2014. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szegény srác, jó nagyot koppan majd. De mindenki a maga kárán tanul.
2014. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
már miért koppanna? Nekem is tetszik a fiú kép alapján, meg aranyosnak, tényleg szimpatikusnak is tűnik, csak próbálok úgymond 'óvatosabb' lenni, mert nem lenne olyan nagyon jó érzés, ha a naivságom miatt könnyen kihasználnának, vagyis értitek..
2014. júl. 25. 23:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Két oldalú. Senki se lát a jövőbe, szóval vagy megpróbálsz bízni benne vagy sem.
2014. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!