Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek akkor, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor, ha nagyon szerelmes vagyok egy fiuba, aki nálam idösebb sokkal és ö nem szeret csak a sexet akarja?

Figyelt kérdés
De én MEGÖRÜLÖK ÉRTE! Egy 17 éves lány!
2008. aug. 4. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

ha ennyire tisztán látod, hogy neki csak a szex kell, akkor hagyd a fenébe!

de ha mégis szexelsz vele, akkor ne lepődj meg, ha rövid időn belül dob...

2008. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a szexre hajt, ezt te is tudod. Elvégre nyugodtan "össze jöhettek", de csalódni fogsz. Keress egy olyan fiút, aki szeret téged és nem csak a szexet látja benned.
2008. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod milyen két dolgot tudsz tenni.Belemész abba,hogy csak szex és utána semmi vagy hagyod őt és keresel egy másik fiút.Én az utóbbi javasolnám mindenképpen és te sem fogsz szenvedni,hogy csak azért kellettél neki.Majd lesz más pasi,aki érted is oda lesz,nem csak te a másikért.
2008. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

voltam már ilyen helyzetben, én is pont 17 voltam. ráadásul még szűz is. de neki adtam, mert tudtam, ha nem teszem örökre megbánom. utána nem volt velem szemét, nem hitegetett, jóban vagyunk még most is. és máig örülök, h ezt az emléket neki köszönhetem. ha elég érett vagy rá, és beéred azzal, h csak ezt kaphatod tőle, akkor tedd, és nem fogod megbánni.

21éveslyány

2008. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!