Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom ezzel a kifogással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom ezzel a kifogással jött, mikor feldobtam az összeköltözés témáját. Szerintetek?

Figyelt kérdés

ő otthon lakik a szüleinél,én egyedül egy örökölt lakásban(=nincs albérleti díj,se hitel)

kérdeztem,mi lenne,ha hozzám költözne.

azt mondta,nem tud,mert a szülei munkanélküliek és 100% ő tartja el őket,apja iszik,cigizik és az drága,nincs semmi spórolt pénze,és hogy mi lesz a szüleivel.

egyébként nem gáz 26 évesen szülőknél lakni?

vagy velem nem akar?

8hónapja vagyunk együtt.

kicsit meginogtam,hogy érdemes e várni rá,vagy csak kifogásokat keres és majd szakít velem nemsokára.

L25



#összeköltözés #szülőknél lakni
2014. júl. 26. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz együtt élni, ha ez a helyzet ez van, ebben az országban megesik az ilyen.
2014. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez kifogás.Ugyanúgy eltarthatja a szüleit.26 évesen nemgáz sokan vannak úgy akik még 30 évesen is ott laknak,mert nem tudnak elköltözni.
2014. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

8 hónap kicsit azért kevés ahhoz, h összeköltözzetek.

Nem megfutamodni és gyanakodni kell, hanem megbeszélni a dolgokat és türelmesnek lenni. Ha most ennyire vagy türelmes hozzá, akkor máskor sem leszel türelmesebb hozzá.

Neki is változhat még az életszemlélete. Lehet, még soha nem gondolt bele, és pl. fél év múlva ezt a témát már nem is így fogja gondolni.

Nem kell állandóan elvárni, hogy mindenben rögtön tökéletesen döntsön az ember.

2014. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

"ő otthon lakik a szüleinél,én egyedül egy örökölt lakásban(=nincs albérleti díj,se hitel)"

"egyébként nem gáz 26 évesen szülőknél lakni?"

Hát bakker nem mindenki olyan szerencsés, h 26 évesen elpatkolnak a szülei és ráhagyják a lakást! Azért kemény vagy...

2014. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bárcsak a barátod helyében lennék! A dologtalan szeszkazánt hagynám megfőni a lében amit csinált. Ennél szuperebb nincs, hogy összeköltözni a barátnővel. Jogos a gyanúd. Lehet, hogy ez csak olcsó kifogás. Vagy ha nem az, akkor sem lesz jövője egy olyan kapcsolatnak ahol nem juttok egyről kettőre, mert el kell tartani egy alkeszt.
2014. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak kifogás hiszen ha még tíz évig élnek a szülei akkor addig ott marad ha még együtt lesztek? És akkor mi van ha nem dolgoznak? Maga tehetetlenek? Van arra is meg oldás! Egy szülő se várhatja el a gyerekektől hogy el tartsa élete végéig! Persze van segítség meg tisztelet bizonyos mértékig de mindennek meg van a hátára! Gondolom ha a párod keres olyan jól akkor a távolból is tud segíteni? Ha nem akkor nem mindegy neki hogy otthon van és úgy bukja az összes pénzét vagy veled és úgy pénzeli őket! Felnőttek ők is oldják meg a gondjaikat!
2014. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
9%
Nem gáz. Nem mindenki tud lakást örökölni, ha te sem örököltél volna akkor most hol laknál? De nagy arcod lett. Amúgy ha a szüleinek kell segíteni, még ha önhibájukból is akkor meg pláne nem ciki.
2014. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem nagy szerintem egyáltalán az arca csak el mondta hogy ha mik a körülmények! És akkor mi van? Örülni kellene hogy neki meg van a lehetősége arra hogy normálisan éljen! Te vagy egy sült paraszt mert féltékeny vagy hogy neki sikerült! A srác apja fel éli a pénzt a káros szenvedélyeire! Vagy te biztos simán szívesen fizetnéd a faterod ívását, és még cigiztetnéd? Jó nagy veréb lehetsz! 7-es 6-os voltam
2014. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
de gáz. mivel nálunk mindenki lakást örököl 20 éves korában.
2014. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,egyébként a szüleim nem patkoltak el,nem tőlük örököltem,de ezt honnan is kéne tudnod.

hát várok,ezt tudom tenni egyelőre.szerintem már rég nem 'kishülyetini' korban vagyunk,hogy hogy éveket kéne várnunk az összeköltözéssel.így gondolom.

2014. júl. 26. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!