Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet az összeköltözés ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Már 1,5 hónapja ismerkedem egy férfival, aki válófélben van, mert a felesége nem szereti, de még együtt élnek.

Én egyedül élek egy ideje már.

Felvetette az ötletet, hogy ha ilyen jól megvagyunk, kb. 2 hónapon belül hozzámköltözne.

Én nagyon szeretném, de nem akarok hülyét se csinálni magamból.



2014. júl. 18. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt írhattad volna az ezo/jóslás rovatba is. Ki a fene tudja megmondani mi lesz a jövőben?
2014. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Másfél hónap után egy szinte idegen a lakásomban? Kizárt. Persze, neki kényelmes lenne beleülni a készbe, aztán ki tudja, vagy marad, vagy adandó alkalommal továbbáll.. de biztosan nem engedném.
2014. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem se, ez még korai és ki tudja mi lesz belőle
2014. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy válófélben van?Érdekes mikor valaki válófélben van de még együttélnek.A felesége nem szereti de ő még attól lehet,hogy a feleségét szereti és abban reménykedik hogy megszakad a válóper.

Lelki szinten túl sem lépett a váláson és a veszteségen de már beletudna lépni egy új kapcsolatba és egy együttélésbe.Hát nekem ez nem szimpi igy.

2014. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!