Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő, ha úgy döntök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha úgy döntök megbocsátok neki hűtlenségéért?

Figyelt kérdés

Röviden: Megcsalt, bevallotta, esélyt akart, hogy bizonyítson.

Ha én úgy döntök adok neki egy esélyt, mi a teendő? Hogyan győződjek meg, hogy tényleg bánja és nem akarja, hogy újra megtörténjen? Elvégre a szavak semmit sem jelentenek


2014. júl. 26. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
így van. Vagy bízol benne 100%-osan, ami nyilván nehéz, vagy hagyod a francba. Azt te tudod, melyikkel jársz jól
2014. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megint megcsal ne sírj.
2014. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy egy kapcsolat alappillére a feltétlen bizalom. Ha az elvèsz vagy sérül, már semmi nem lesz olyan mint azelőtt. Az emberbe mindig megmarad a kétely, kétség, gyanakvás......lehet toldozgatni, foldozgatni, de a régi már sose lesz :)
2014. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az nehéz lesz!!

Amennyiben megbocsájtasz..

Először is ne mindig ez legyen a téma,hogy meeert te megcsaltál!

Teljes újra kezdés fontos és gondolkozz el azon miért ment félre?Egyáltalán mióta vagytok együtt?

2014. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az úgy se fog már működni, de miért bocsátanál meg neki maikor egyszer már hülyének nézett?
2014. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam már ilyet, de nem működött. Nem basz.hatsz földhöz egy tányért, és mondhatod neki, hogy "jajj bocs, inkább mégse törj össze". Az összetört, és kb ilyen lesz a kapcsolat is. Ha megragasztod, akkor is összetört már. Hülye példa, de sajna igaz.
2014. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Igazmondó666 ***** válasza:
ha egyszer megcsalt akkor többször is meg fog, megcsalásért megbocsátani nem kéne, mert ha valaki tényleg komolyan gondolja és fontos neki egy kapcsolat akkor ilyenen még csak nem is gondolkodik
2014. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!