Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan gáz, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan gáz, hogy azért vagyok csúnya pasival, hogy ne hagyjon el?

Figyelt kérdés
Csinos nő vagyok, eddig csak megaláztak, elhagytak, megcsaltak a jó pasik. 28 éves vagyok és úgy érzem biztonságban vagyok a párommal. Tény hogy nagyon csúnya 30 éves koráig egy nő se állt vele szóba és még szűz volt. Nem verem át, mert ő ezt tudja, tisztában van vele hogy a biztonságért vagyok vele. Ő meg tudja, hogy egy nőnek se kell, úgyse fog megcsalni elhagyni. Ismerőseim nagyon ellenzik, olyan gáz lenne ez?
2014. júl. 26. 15:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.Futsz az életed elől.Ha lesznek gyerekeitek,vagy egy gyereketek és megkérdezi hogy szeretitek-e egymást.Mit mondasz?

-Gyerekem nem,undorítónak találom apádat,de inkább vele maradtam kényszerből.

Jó válasz lesz.Am az élet arról szól hogy a rossz után fel tudj álni,nem elmenekülni,meg csinálni a hülyeséget.

2014. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha így érzed magad boldognak, akkor tedd ezt.
2014. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

kérdező szerintem neked egyrészt nincs is saját véleményed. Mert itt jössz a netes szövegekkel "AAA-HAAHAA, igen a csúnya fiú azért jobb mert ő nem hagy el, és jó apuka lesz a gyerekeimnek,,, jaa hogy amúgy alkoholista is, na bumm, mind1 ő gagyin néz ki úgyhogy jó apuka és punk-tum"


kettő meg, szerintem nem az a gáz hogy "csúnya" hanem hogy te így írsz róla,, a barátodról. Az elég gáz, jó hülye lehetsz, de te dolgod.

2014. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Le a kalappal a kérdező előtt, még hozzá azért, mert valamilyen szinten ezzel kihúzott a mocsárból egy elkeseredett férfit, és ez mindenképpen szép dolog tőle!!
2014. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

engem is szeressen már egy lány olyan magányos és szeretethiányos vagyok :/


https://www.youtube.com/watch?v=KD5fLb-WgBU&index

2014. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!