Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehetek még bármit is, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek még bármit is, hogy ne hagyjon el?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy hétben nem viselkedtem példásan, ezért felmerült a szakítás, mert ő ezt nem tűri.

Aztán tegnap azt mondta, nem szakít még, mert nem akar elveszíteni. Hamarosan elutazom. Segített pakolni, meg mondta, hogy ne sok mindent vigyek, hogy el tudjam hozni a maradék ruhámat otthonról, meg hogy egy hétnél tovább ne maradjak, mert hiányoznék.

Ezek után tuti nem szakít? Vagy csak meg akart nyugtatni, és alig várja, hogy kimenjek azon az ajtón?


2014. júl. 11. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik variáció lehetséges...
2014. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolkodni akar. De ott, ahol már gondolkodni kell - általában - szakítás a vége. De ne légy kapcsolatfüggő, egyedül is sokat érsz. Nekem is nehéz volt ezt megtanulni. De mindig viselkedj szépen! ;)
2014. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Éppen eleget voltam egyedül...

És jelenleg nincs munkám, és nincs hol laknom.

Ha szakítunk, az utcára kerülök.

2014. júl. 11. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:

"Az utóbbi egy hétben nem viselkedtem példásan, ezért felmerült a szakítás, mert ő ezt nem tűri."


Valami rosszcsont kisiskolás vagy egy elbaszott tanár osztályában? Mit nem tűr? Mi a "nem példás viselkedés"?

2014. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hja, szép is az önzetlen szerelem...
2014. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lányok...nem fértek a bőrötökbe....ez már a 10000. eset amit hallok mostanában, és mindig kiderül h a lány a hibás és szakításhoz vezet.
2014. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!