Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hibás? Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akivel nagyon sokat beszélgettem. Minden óràban szinte..de egyszer nagyon megbántott és azóta valami megtört bennem.. Amikor együtt voltunk megfogta a kezem csókolgatott stb..na és amikor talàlkoztunk és eléggé kedvetlen voltam vele,mivel rosszul esett az ahogy nem rég viselkedett és mondta,hogy inkàbb haza megy,mert így nincs értelme. Én meg elsírtam magam mivel ugye szeretem..és messzebb lakik tőlem lehet sose fogom màr látni. Mondta,hogy ha megbékéltem akkor letud jönni hozzàm. Miutàn elment utàna írtam neki,hogy sajnàlom és,hogy nem kellett volna ilyennek lennem még én kértem bocsànatot..és azóta nem írt..pedig fent volt facebookon stb..és eddig mindig rögtön vàlaszolt,de màr egy napja nem.. szerintetek elrontottam ott,hogy sírtam előtte? Én nagyon szeretem.. :'( viszont nem fogok többet írni neki màr,ha nem vàlszol a tegnapira.. :( bàr szívesen tenném,de nem.. :/
2014. júl. 27. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, kell neki pár nap, hogy kiszellőztesse a fejét, és tisztán fogja látni a dolgokat. Ez az egyik opció, a másik, hogy nem érdekled.
2014. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy hol rontottad el?Ott, hogy nem beszéltél vele a problémádról.Ha az elején megbeszélitek, akkor valószínűleg elnézést kér és minden rendben lenne.Ennyit ér az, ha csak egyik pillanatról a másikra kedvetlen vagy.
2014. júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret, keresni fog téged. Adj neki időt, és ha válaszol, akkor lesz még valami. Ne te kaparj utána, ha nem érdemli meg, keress mást aki értékelni fog.
2014. júl. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!