Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta a barátom beszólt, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta a barátom beszólt, nem merek hízni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Általánosban a sok stressz miatt 46 kiló voltam(és olyan 162 centi). Gimnáziumban jól éreztem magam, így 164 centi 52 kiló lettem. Amikor összejöttem a barátommal, akkor is ennyi voltam. A barátom egyszercsak megjegyezte, hogy van egy kis hasam. Nem zavarta, de azt mondta(hozzá teszem, ő már mondhatni "duci"). Ennek hatására egyre rosszabbul éreztem magamat, csúnyának, és le akartam fogyni.

Jött egy stresszes időszakom, aminek hatására 2 hét alatt jött le rólam 5 kiló, így lettem 164 centi 47 kiló. Innentől kezdve kaptam a megjegyzéseket, hogy milyen vékony vagyok, és tényleg az voltam.

Magamat is annak láttam, de ha híztam egy kilót, már kövérnek éreztem magamat. Mostis itt tartok. Híztam egy kilót, a szüleim oda meg vissza vannak az örömtől, én meg már majdnem sírok, és nem akarok enni.

A barátom azt mondta, hogy anno csak viccelt, és mostmeg azt mondogatja, hogy szereti, ha van egy kis hasam. De én még a közelébe se akarok kerülni annak, hogy legyen egy kis hasam!

ELőtte sose voltak gondjaim a súlyommal, azóta meg már nem tudok mit tenni. A barátom hiába mondja, hogy jó testem van, pont ezaz, hogy nem merek hízni, és képes vagyok éheztetni magam, minthogy hízzak. Mi a megoldás? Kérjem meg, hogy többet dicsérjen? (Múltkoris felvettem az egyik legszebb ruhámat, de előtte sokat ettem, és megszólalt a barátom, hogy úgy nézek ki mint egy terhes).


2014. júl. 27. 09:19
 1/6 Mr. Truth ***** válasza:
4%

a barátod hülye... én meg szingli vagyok :D

kérésre házhoz megyek :D :D

2014. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A "barátod" hülye. Mond neki Te is hogy fogyhatna egy kicsit mert PUHOS. A másik meg hogy mindig magunknak kell megfelelni nem pedig másoknak.
2014. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdés az hogy te most hogy érzed magad és hogy ha valóban túl vékony vagy akkor az nem e krónikus? Szerintem egy étrend átalakítás elég lehet a számodra függően attól hogy hízni,fogyni vagy csak a test súlyodat akarod tartani!
2014. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Egy ork ***** válasza:
Szállj le a mérlegről, és inkább a tükröt, és a centiket nézd!
2014. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tízből nyolc nőnek önbizalomhiánya van a kinézetével kapcsolatban. Meg se lepődtem a kérdéseden, mikor elolvastam, csak szomorú vagyok emiatt az általános tény miatt.

A dicséret jó és kell, de szerintem nem elég. Valami olyan gondolkodást kéne elsajátítani, aminek a hatására egészséges mértékben viszonyulsz a testedhez. Talán kezdetnek jót tesz, ha letojod, ki mit gondol(hat) rólad, ha meglát. Szerintem a sport is segítene.

Vékonyabb embereknél pedig megesik, hogy jobban meglátszik a hasukon egy kiadósabb evés. De ez átmeneti állapot, a barátod megjegyzése nem volt szép persze.

2014. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rdb511 válasza:
Mi a párommal ugy voltunk hogy nem tudtam enni. nem volt étvágyam (most sincs soha) mert meg akartam felelni neki. okáig ő ezt nem tudta és mikor elmondtam neki azótateljesen más. folyton nézi hogy mikor ettem utoljára meg hogy mennyit eszek azért hogy ne fogyjak mert hogy őt nem zavarja mert ugy lát engem jó nőnek..
2014. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!