Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom beszólt nekem valamit, erre én visszaszóltam, ő meg megsértődött, szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny a bőröm, és teljesen begyullad a szőrtelenítéstől, tele lesz benőtt szőrszálakkal, így télen ritkábban szőrtelenítek, hogy kicsit regenerálódjon a bőröm. Ma a barátom (együtt élünk 3 éve, pontosan jól tudja, miért csinálom) beszólt, hogy Chewbacca szeretnék-e lenni farsangkor a lábamra nézve. Ő maga nagyon elhanyagolta az egészséges táplálkozást és az edzést az ünnepek óta, fel is szaladt rá jópár kiló, szóval én élből azt válaszoltam, hogy "Igen, mert láttam, hogy neked Jabba, a hutt a célod", erre elkezdett csapkodni és már órák óta nem szól hozzám. Szerintetek tényleg ennyire sértő volt, amit mondtam? És amit ő mondott, az nem?
2014. febr. 23. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk ez a szitu hatalmas röhögésbe torkollott volna.

Mindketten túlságosan önérzetesek vagytok.

2014. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő nagyon sértő. Ráadásul mindkettőtöknek problémája van a másik kinézetével. Ezt sem szabad asztal alá söpörni.
2014. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Neki szabad, de ha te teszel egy kis megjegyzést, persze már megy a sértődés...Nemjogos, hisz egyrészt ő tett rád először megjegyzést,holott szerintem érthető okokból pihenteted a szőrtelenítést. Az se mindegy milyen hangsúllyal mondtátok egymásnak. Én ezt viccnek fogtam volna fel inkább, röhögtünk volna egyet az egészen és kész.
2014. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mekkora arc vagy :D :D
2014. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én sem sértődtem volna meg rajta, csak az idegesített fel, hogy ő beszólhat, de amikor én kb ugyanolyat visszaszólok az már tragédia..
2014. febr. 23. 19:27
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Jajj, dehogynem sértődtél meg! Ha nem sértődtél volna meg, akkor csak röhögtél volna, és nem szóltál volna vissza.


Neki adok igazat. Ő csak poénkodni akart, viszont te kimondottan azzal a szándékkal vágtál neki vissza, hogy megbántsd.

2014. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ő érzékenyebb a kinézetére, ennyi.

Meg azért leborotválni a lábadat egyszerűbb valamivel mint neki edzéssel újra elérni a korábbi állapotát.

Annyi biztos, hogy nem így kellett volna reagálnia, majd lenyugszik.

2014. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os, talán csak jobban tudom, hogy megsértődtem-e, meg milyen szándékkal szóltam vissza, de köszönöm az ingyenes pszichoanalízist, ezért már megérte feltennem a kérdést. :D
2014. febr. 23. 20:00
 9/10 anonim ***** válasza:

:-DD


Amúgy nem, nem jogos az ő hisztije. Majd lenyugszik és röhögtök egy jót!

2014. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én még mindig ezen röhögök :D Bocsi, de tényleg, télen én is ritkábban borotválom a lábam mert iszonyat száraz és sebesedik,hiába kenem. A barátom meg szintén felszedett magára. Ezzel húzzuk egymást állandóan, el nem tudom képzelni,hogy ezen megsértődik.
2014. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!