Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Az osztalyomba az osszes fiunek tetszem. Miert?

Figyelt kérdés
szoval van egy srac az osztalyomba, aki az utolso napon mondta el nekem hogy tetszek neki. Van meg 2 srac akik folyton osszevesznek rajtam, es en ezt nem akarom, mert a legjobb barataim. de van egy srac még, aki nekem is nagyon tetszik, o is utal ra hogy tetszek neki, A tobbi fiunak meg a baratai mondtak el...mit tegyek szerintetek?
2014. júl. 27. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
kamu :D
2014. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ok mondtak el
2014. júl. 27. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg igaz, vágd le a hajadat jó rövidre nem sminkeld magad nem rúzsozd magad, járjál bő gatyában és ingben,, ha ezek után is tetszeni fogsz a fiúknak, akkor biztos a belsőre mennek, és nem a külsőre,, de nem hiszem hogy utána fogsz tetszeni nekik.:D
2014. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
ilyen kérdés is ritkán olvasok ..az összes fiúnak tetszem ..Hmm ..szerintem biztos lehetsz benne hogy a külsőre mennek ..hogy mit tegyél? hordjál normális ruhákat,öltözz a korodnak megfelelően és vegyél vissza az arcodból ..akkor észreveszed hogy ki az akinek így is kellesz ..nem csak akkor ha kivagy csípve
2014. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!