Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyivel jobbak átlagban a ducik a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mivel jó pasinak mondanak, eddig csak vékony csinos barátnőim voltak (10 párkapcsolat), de mind önzőek, beképzeltek, nagyra valók voltam. Most már 2 éve együtt vagyok egy duci lánnyal és azt hiszem a legjobb eddig, szexben odaadásban, szeretetben mindenben.
2014. júl. 27. 20:42
1 2
 11/15 Kerida ***** válasza:

Ez nem igaz! Molettként cáfolni is tudom.

Volt olyan szintén molett női ismerősöm, hogy kb. egy egész iskola gyűlölte, olyan szinten beképzelt p˘!csa volt!

Azt a nőt csak a halálos ellenségeimnek kívánnám!


Tehát szerintem a kövérség csak egy a befolyásoló tényezőből! De önmagában nem meghatározó.

2014. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Aki olyanokat ír hogy ez jellem kérdése vagy sztereotípia stb, az olvasson egy kis pszichológiát, hogy mi alakítja ki a jellemünket, igenis egy része genetika, ami még nem nagyon bizonyított, másrészt főleg, környezeti hatások. pl valaki csúnya annak nem lesz önbizalma, ha felfigyelnek rá, akkor hálás lesz érte. De ugyanez , ha valaki hatalmat kap annak, megváltozik a személyisége és úgy szokták mondani "elszáll". És bizony a mai világban a szépség hatalom, jó megjelenés, rajonganak érte stb.
2014. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

Egy kövér tudja, hogy kevesebbet engedhet meg magának, mert kevesen találják vonzónak. Ezért tudja, ha elhagynád akkor lehetetlen lenne neki még egy olyan magas értékű férfit találni, mint te.

Ezért sokat nyújt neked, hogy ne akard elhagyni semmiképpen. Ez arra is utalhat, hogy neked sokkal nagyobb a párkapcsolati piaci (szexpiaci, randipiaci, stb.) értéked, mint neki.

2014. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
jól mondja a 13-as :)
2014. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kerida ***** válasza:

Mégis mennyi kérdés van itt arról, hogy bepróbálkoztak a kövér lánynál és mégis elküldték!


Én teljesen más megvilágításba látom az egész kérdéskört. Mivel a piaci értékem "nem túl magas" így valóban sokból nem válogathatok... viszont a piaci érték nagyon torz, manapság igen csak eltolódott a szépség/külsőségek felé... és én magamból kiindulva tudom azt, hogy önmagában tehát az, hogy valakinek milyen a piaci értéke nem egyenlő azzal, hogy én mennyire leszek vele boldog. Sokra megyek egy fehérnemű modellel, ha jellemre nem passzolunk! És ilyet férfit még magam mellett is tartani öngyilkosság!


Az már régen rossz, ha valaki csak azért küzd a párjáért, mert végre egy Don Juan döntögetheti...

2014. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!