Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt? Jó lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Jó lenne szakítani?

Figyelt kérdés

Mielőtt összejöttem a barátommal, tetszett hogy mindig "udvarolt nekem", a kedvemben akart járni, mézesmázaskodott, bókolt, de lassan egy éve együtt vagyunk, és már tisztára úgy kezel mintha a haverja lennék. Már nem számít én mit akarok, bunkózik sokat, stb. de amúgy alapjába véve jól megvagyunk csak nem mutatja ki hogy szeret. Én meg egyfolytában azt csinálom.


Mindig azt érzem hogy szakítanom kéne vele, hátha olyan lesz mint régen, mikor még nagyon akarta hogy együtt legyünk. De amúgy szeretjük egymást, és félek hogy rosszul sülne el. Csak már olyan monoton minden, mintha csak azért lenne velem hogy ne legyen egyedül, de tudom hogy szeret, csak kb ez jön le.

A szakítás visszaváltoztatná? Valahogy azt akarom elérni hogy rádöbbenjen hogy azért elég nehezen kapott meg hogy így viselkedjen, és jó lenne ha éreztetné hogy szeret.


2014. júl. 27. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Helyedben mondanám, hogy húúú vajon változtam? Egyre többen néznek meg az utcán és szólítanak le. Olyan jól esik, hogy bókol végre valaki.:) Hátha kapcsol...

21/N

2014. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne szakítsatok!! azt mondhatod neki h "nem tunik ugy, hogy ugy erzel mint regen, "stb de ne szakitsatok!
2014. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
megszerzett és úgy gondolja hogy már nincs dolga. még nem tudja hogy nem megszerezni hanem megtartani a nehéz.
2014. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt akár el is mondhatnád igy neki is. Akkor szakíts, ha többet nem akarsz vele járni, ne ilyen hülyeségért már! Értelmesebb vagy te ennél, hogy ez eszedbe is jusson.
2014. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!