Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiket szeretnek jobban a fiúk? Az okos vagy a butácska lányokat?

Figyelt kérdés
mert ugye a buta kislányoknak könnyebb hazudni, nem kell gondolkodni miközben beszélgetsz velük, stb stb... míg egy okos lánynál már kell villantani az IQ-t, mert ha nem teszed, akkor nem vagy neki elég érdekes, és kihűl a kapcsolat. fiúk? vélemény?
2008. aug. 4. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát tőlem aztán nézhet ki akármilyen jól egy csaj ha síkhülye :D

szóval ha nem csak egy éjszakára kell a fiúnak a lány akkor igenis számít hogy ne legyen IQ mentes :D

2008. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontosabb az, hogy legyen esze. Ha csak egy éjszakára kellene a csaj, akkor sem jönnék össze sík hülye libával. Irritál is, ha valaki nem tud egy értelmes mondatot elmondani meg nem lehet vele olyan dolgokról beszélni, amihez már kell egy kis IQ. Nem szeretem, ha csak a legújabb divatról meg a műkörmökről szól egy beszélgetés.
2008. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az okos lányok jönnek be.
2008. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ez attól is függ hogy egy fiunak mennyi esze van! A butafiuk náluk butábbat akarnak hogy ne tünnyenek hülyének vagy hülyébbnek! Az okosfiúk azok kicsit kombináltabbak , ha egy okos de tahó fiúról van szó akkor buta lányt akar magamellé, ha viszont okos és normális akkor mindegy a lényeg hogy jól érezze magát vele!!! De ez az én észrevételeim szerinti vélemény!!
2008. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig az összes buta lányon, akit ismertem, csak röhögtek, ha jól nézett ki, esetleg jártak vele, de akkor is kibeszélték. Viszont ez a TÚL okosakkal is előfordult már...
2008. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A segghülye az jó egy éjszakásnak, másnak nem.

Akinek már van valamennyi esze, az hosszútávra ideális.

2008. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szvsz az okos lányokat. Bár butább fiúk lehet, hogy szeretik a butácskákat is.
2008. aug. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kerdes kicsit tul komplex igy leegyszerusiteni meg egyentol is fugg. azonban altalanossagban igaz h kevesbe intelligens butacska fiu inkabb butacska lanyt valaszt maganak egyreszt igy nem serul a ferfi egoja es a lany fel tud ra nezni, masreszt nem erzi magat feszelyezve h a lany sikeresebb es okosabb nala. Mert sokan azert felnek ha a lany tulzottan onallo akkor a pasi nem erzi magat biztonsagban. nekem volt olyan pasim akivel egy ido utan nem lehetett beszelgetni. nem volt sult bunko, de nem volt intelligens sem es erdeklodesi kore csak egy iranyba mozdult masrol nem lehetett vele beszelni es activityt sem lehetett vele csinalni. tehat par ranid alkalmaval olyan feszelyezette valt a legkor es lattam rajta h feszelyezve van. Az intelligens fiu de sult bunko mert attol meg vki lehet egy sult bunko aki nem tudja hogyan kell banni egy lannyal (ilyen pasim is volt) ok is feszelyezve erzik magukat mert felnek h a lany nem tud o ra ugy istenitve felnezni es akkor nem o korulotte forog a vilag igy csorbul az ego. Pedig ez hulyeseg.. ilyen pasival meg annyi a gond h pl en magas beszotasban dolgozom es sokszor megyek ceges vacsikra masik ceg managerei-vel es van ahova a partner is mehet. egy ilyen pasas egy vagy el sem megy mert feszelyezve erzi magat, vagy elmegy es nem tud a kommunikacioba bekapcsolodni mert tul tokeletesnek erzi magat hozza es ezaltal elmegy a kedve.. viszont bizonyos poziciokon tul a networkingezes az nagyon fontos. aztan marad az a kategoria h normalis fiu kepes egy lanyt egyenrangukent kezelni es rajon h hosszu tavon igenis jol mukodik egy okos intelligens lany mert a kapcsolatban a ket fel egymast ki tudja egesziteni es egymast tudjak inspiralni, hisz kulonbozoek vagyunk es mindannyiunknak vannak erossegei de gyengesegei. Nahat ilyen pasast baromi nehez talalni aki belsoleg is ilyen es kulsoleg is bejonne...
2008. aug. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak külön köszi :)

csak azért kérdeztem, mert én nem vagyok egy hűdenagy bombázó, viszont intelligensnek, műveltnek és tájékozottnak tartom magam, és ezt már mások is megerősítették. viszont sokszor szembesültem azzal, hogy volt egy intelligens, jó humorú srác, akivel el tudtam volna képzelni többet is, és egész jó elbeszélgettünk, viszont gyorsan kiderült, ő inkább a kifejezetten jó csajokra bukik. tehát nem jöhettem szóba nála.

amúgymeg gyakran tapasztalom azt, hogy minél nagyobb tapló a pasi, annál nagyobb az önbizalma, és olyan csajokra képes ráhajtani, akik képest ő béka feneke alatt sincs...


persze, sokan mondják, h buta csak csaj egyéjszakásnak jó, de nagyon sok buta lányt ismerek, akinek már több éve van pasija... na, ezek nem tudom mit esznek rajta...

2008. aug. 5. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!