Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Regi, beteljesuletlen szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regi, beteljesuletlen szerelem, srac tobb ev utan elokerult. Azota megnosult. Miert csinalja ezeket?

Figyelt kérdés
Volt egy nagy szerelmem vagy 10 evvel ezelott, ami beteljesuletlen maradt. Sosem jottunk ossze, de vagy masfel even at ment koztunk a huzavona es a vibralas. Csok volt tobbszor is, szex sosem. Eleg dramai volt a viszonyunk, szenvedelyek, szenvedes, nem osszejoves, sertodes, drama, amibol igy utolag visszatekintve mindketten eleg rendesen kivettuk a reszunket. A viszonyt en szakitottam meg, mert mar tul sok volt a lelki megterheles, ezen o teljesen kiakadt, kisebb jelenetet is rendezett belole, utana online ment a drama, de csak ilyen lajtosan ( cinikus beszologatasok, megjegyzesek, stb, aztan tiltas, ezutan evekig nem hallottam felole ) Eleg sokaig tartott kihevernem (kb evekbe),de mostanra mar szinte semlegesen tudok hozza viszonyulni. Nemreg megtalalt FB-on, es bejelolt. Kivancsisagbol rairtam, chatelni kezdtunk, irta hogy szivesen meginna velem vmit ha raerek, mert reg talalkoztunk, stb. Ez mondjuk nem jott ossze, mert elegge szetszort az idobeosztasom, meg csak igy altalanossagban beszeltunk rola, hogy jo lenne, stb. Aztan par honapra ra lattam, hogy megnosult. Azota tobbszor is ramirt, nem rendszeresen, de azert gyakrabban, mint a tobbi regi ismeros. En sosem irok ra, mindig o kezdemenyezi ezeket. Lehetseges hogy nem tudott azota sem elfelejteni? Gaz, hogy friss hazaskent ilyeneket csinal, vagy csak en fujom fel? Nem itelkezek felette, csak szeretnem megerteni, meg egy kicsit furdal a lelkiismeret a mulbteli dolgok miatt.
2014. júl. 28. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy kávé erejéig elmennék vele beszélgetni és kíváncsi lennék hogy hogyan reagálna dolgokra és hogy mi történne. Ha ennyi évbe került kiheverni ez veszélyes lehet és ha Ő hibát próbál elkövetni akkor állítsd le! :) Szóval ne hagy hogy komolyabbra fajuljanak a dolgok:) Ez persze csak jó tanács és amúgy biztos semmi sem véletlen, de lehet hogy valahogy megtalált és ennyi :)
2014. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer felhozná a tali dolgot, mindenképp fuss vele össze. Személyesen több mindent megtudhatnál.. Online keresztül nem látod szemtől szembe.. a találkozáskor megfigyelnéd a reakcióit meg hasonlók.. ha olyan sokáig kavargattatok kiismerhetted már annyira, hogy tudd mikor mit miért csinál. Személyesen.
2014. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem bunkó veled és kész, ennyi ne fantáziálj arról, hogy "nem tudott téged elfelejteni" megy egyéb. Túl sok nyálas sorozatot nézel.
2015. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 omba ***** válasza:

"Gaz, hogy friss hazaskent ilyeneket csinal," -az.

Nem azért, mert friss házasként meginna egy kávét egy régi ismerőssel, hanem mert úgy látja, hogy te kaphatónak tűnsz.

2015. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kaphatonak...pfff. elkepeszto, hogy milyen alantas szintu a gondolkozasod.
2015. szept. 2. 13:46
 6/8 omba ***** válasza:
100%

:) ne kérdezz olyat, amire nem bírod, ha válaszolnak.

Én mondtam egy lehetséges verziót, te meg nem. 1:0


"Lehetseges hogy nem tudott azota sem elfelejteni?" -biztos, mert különben nem jelölt volna az Fb, én nem nyüzsögne iylen intenzíven.

Feleségül meg nem fog venni, mert az van neki.

2015. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor most sirjak? elvbol ellenzem a hazassagot, illetve a monogam parkapcsolatokat is, en sem ilyenben elek
2015. szept. 2. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, hát ha nincs bajod a nem monogám kapcsolattal, akkor rajta!

Ha jól értem, jól ismeritek egymást, épp csak a szex maradt ki, - nyilván azért keres olyan intenzíven....


Derekabb dolog volna az ő feleségét is megismertetni a helyzettel, mert lehet, hogy meg monogámnak gondolná a házasságot.

2015. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!