Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjam fel a 3 eves kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel a 3 eves kapcsolatom? Mar nem szeretjuk egymast ugy mint regen.

Figyelt kérdés

Osszekoltoztunk, igy egy kasszabol megelunk (ha egyedul kene laknom ez nem menne). De kepbe jott egy pasi, aki nagyon tetszik nekem, nagyon jol nez ki, en pedig olyan tipus vagyok aki konnyen megkap majdnem barkit.

A baj csak az, hogy a baratom miatt sokan nem vesznek komolyan.Egyre tobbet gondolok a masik pasira, de felek hogy nem jon ossze. (regebben talalkoztunk 1x mikor "mosolyszunet" volt a baratommal, es osszenyaltunk) nem bantam meg. De az aprosag volt. Ha elhagyom a mostani baratomat kifejezetten miatta, lehet megbanom? Nem vagyok epp olyan helyzetbe, hogy feladjam a baratomat, es vele egyutt a lakasomat is ahol lakunk. Mit tegyek? Ha elhagyom a bisztos parkapcsolatomat,es az uj nem jon ossze?


2014. júl. 28. 18:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szakíts vele,de ne csald meg!!!!!!Legyen benned annyi tartás.

17 év korkülönbség az igen.Megszokásból vele lenni az meg hülyeség nem kapcsolat,ésha meg is bántod őt,akkor is ez az élet,túl kell mindenkinek tenni magát ilyenen.

2014. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
1-es voltam am.
2014. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 bumbi02 ***** válasza:

Tehát van egy 17 évvel idősebb pasid, aki eltart, és kényelmes mellette az életed, csak éppen nem szereted. Azért hogy az életed kényelmes maradjon inkább megcsalnád, mintsem gerincesen szemébe mondd, hogy sajnos már nem minden olyan mint régen volt, és szakítasz vele. Gratulálok.


Ui.: Lehet hogy külsőre akármilyen pasit megkaphatnál, de belsőre akármilyen pasit elijesztenél.

2014. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
hat azert nem is epp olyan kenyelmes az eletem melette,mint ahogy gondoljak egyesek.szamoldd mar ki ha egy atlagos fizetesed van,tegyuk fel 200euro,meg tudsz elni belole egyedul,alberletben?mikor csak az alberleted 100 euro,a kiadasok meg 70,marad 30 amibol fenn kene magad tartani.na ez milyen?senki sem boldogul egyedul egy atlagos fizetesbol
2014. júl. 29. 12:07
 15/16 bumbi02 ***** válasza:

Dehogynem kényelmes neked. Azzal kezded a kérdésedet, hogy egyedül nem tudnál lakni az anyagiak miatt. De így, hogy van ott egy 17 évvel idősebb, kereső férfi..tökéletes neked. Nem?


A kérdésedből látszik, hogy csak ez az egy dolog, ami visszatart attól, hogy szakíts vele. Hisz nem arra hivatkozol, hogy félsz őt megbántani, hanem arra, hogy mi van ha az új nem lesz majd jó, és nem lesz biztos lakás a segged alatt.

2014. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
200 euróból nem maradna 30-se csak úgy megsúgom.
2014. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!