Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondta ezt a barátnője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt a barátnője?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit szeretek és nemsokára elmondom neki... A barátnőjével elég jóban vagyok sokat beszélgetünk de ma azt írta hogy inkább keressek mást és hogy nem fűzzek a lányhoz sok reményt? Miért mondta ezt? Talán a lánynak tetszik egy fiú és ezt elmondta barátnőjének vagy csak nem jönnék be és elmondta volna neki??
2014. júl. 28. 20:14
 1/7 RootedRainbow ***** válasza:
Ha a barátnője mondta, akkor hidd el...
2014. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah és viszont a lánnyal elég jól megvagyunk és jeleket is adot... Ezért nem értem :/
2014. júl. 28. 20:18
 3/7 RootedRainbow ***** válasza:
Bármi miatt meggondolhatta magát...
2014. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne higgy el mindent, amit mondanak neked...
2014. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem erre két elméletem van:

1. Nem szeretné, hogy összejöjjetek

2. Vagy ahogy már korábban is írtad, lehet van valaki aki tetszik neki, és balszerencsédre az nem te vagy

Én ezeket tudom elképzelni!

2014. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha adott jeleket akk tetszel neki és nem akarja h járjatok a barátnőjével:)
2014. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fényember ***** válasza:

1. A barátnő bekavar mert szerelmes beléd (bár ehhez nagy g*ciség kell)

2. A csaj aki tetszik neked annak te nem jössz be és a barátnője csak finoman ráakart vezetni erre, hogy ne koppanj. :)

2014. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!