Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan helyzetbe kerültem, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megaram kérdése:

Olyan helyzetbe kerültem, h barátnőm, akivel a legjobban szerettük egymást, minden rendben volt köztünk a közös jövőnket tervezgettük, megcsalt a legjobb barátommal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ráadásul a legjobb barátomnak is volt párja, akit teherbe is ejtett, azaz babájuk lesz, és ez a két lány is legjobb barátnők voltak! Én még mindig szeretem volt barátnőmet, nem tudom mit tegyek?
2014. jún. 25. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
bocsáss meg neki
2014. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el, a többihez már nics közöd!
2014. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Teljesen magam alatt vagyok.....nem bírom, annyira szenvedek! Hogy tudtak ilyet tenni???
2014. jún. 25. 21:47
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez még kérdés,hogy mit tegyél?!Vágd ki,mint macskát szarni.Én mindkettővel megszakítanám a kapcsolatot.Ez a minimum.
2014. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lényegében az a bajom, h nem tudom semmivel se kiverni a fejemből, semmi nem tud lekötni, mert nagyon szerelmes voltam bele!
2014. jún. 25. 21:49
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg se forduljon a fejedben a megbocsátás, mehet a haverod meg a csaj is amerre lát, szóba se állj velük többet, egy igazi barát nem csinál ilyet, ahogy egy igazi nő sem
2014. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok de ez a világ legundorítóbb dolga, hogy megcsalt. Ráadásul a legjobb haveroddal, akinek van egy terhes barátnője? Remélem nem akarod visszafogadni, sőt szerintem keress új legjobb barátot.

És mégis hogyan tudtad meg? Bevallotta?

2014. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
SHIFT+DEL mindkettőnek!!
2014. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

még se bocsáss meg neki!

belegondoltam......

2014. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyre több időtt töltöttek együtt kettesben, és végülis lebuktatták magukat.
2014. jún. 25. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!